Як зберегти гаманець.

У громадських місцях важливо дотримуватися обережності в поводженні з грошима, щоб не стати жертвою шахраїв. Зберегти зароблені кошти допоможуть правила особистої безпеки та уважність в будь-якій ситуації.
Інструкція
1
Ніколи не носіть великі суми грошей в одному місці: розкладіть їх по декількох місцях в сумочці і внутрішніх кишенях одягу. При несприятливому сценарії краще позбутися частини коштів, ніж усієї суми.
2
Не показуйте крупні купюри грошей в жвавих громадських місцях. Купуючи квиток в метро або на поїзд, не давайте касиру 5000-ю банкноту. Так ви демонструєте, що є гроші. Завжди майте дрібниця для невеликих покупок.
3
Не носіть сильно помітний гаманець . Є відомі дорогі фірми, чиї аксесуари представляють не меншу цінність, ніж гроші. Ідеальний гаманець не повинен бути яскравого кольору, з емблемою фірми, великого розміру. Краще, якщо він буде чорного кольору, закриватися на кнопку або липучку. При відкритті верх не повинен відкидатися назад, демонструючи вміст гаманця.
4
Після покупки не відходьте від каси, поки не покладете здачу в гаманець і не приберете його в сумку. У цей момент можуть навмисно відвернути чи штовхнути, щоб вирвати гаманець або гроші.
5
Якщо робите покупки на ринку і ходите від прилавка до прилавка, не тримайте гаманець в руках і не кладіть у пакет з покупками. Вам здається, що так легше розплачуватися - насправді, стаєте легкою жертвою злодіїв.
6
Перебуваючи в громадському місці, не повідомляйте кому-небудь в розмові, що їдете за покупками, отримали зарплату або йдете в банк. Вас почують сторонні, які можуть скористатися інформацією в злочинних цілях.
7
Навіть в салоні автомобіля не залишайте сумку з документами і грошима без нагляду. Завжди, коли сідаєте в машину, закривайте центральний замок і тільки після цього відпускайте сумку з рук. Кладіть її не поруч на сидіння, а вниз - на килимок. У цьому випадку сумку з вікна не видно. Якщо скла автомобіля тоновані, можна покласти сумку на килимок заднього сидіння.
8
Якщо хтось підійшов до автомобіля про що-небудь запитати, ніколи не відкривайте двері. Можете зробити вигляд, що взагалі не чуєте або не хочете говорити. Максимум, відкрийте трохи вікно, але не дайте виманити себе з машини. Якщо доведеться вийти, тільки разом з особистими речами.
9
Особливу безалаберность деякі проявляють у великих супермаркетах, залишаючи сумку у візку. Взяти її звідти, перекласти в свою і сховатися - займає у злодія кілька секунд.