Як тонувати стекла.

Самостійно затонувати скла свого автомобіля можна за допомогою тонировочной плівки. Щоб тонування вийшла красивою і довговічною, ніколи не використовуйте низькоякісні плівки китайського виробництва.
Вам знадобиться
  • - тонувальна плівка з розрахунку 1 стандартний рулон на 4 бокових скла;
  • - пластмасовий скребок або гумовий шпатель;
  • - канцелярський ніж;
  • - миючий засіб, шампунь, тепла вода, суха ганчірка без ворсу, пульверизатор;
  • - будівельний, монтажний або побутовий фен.
Інструкція
1
Тонування автомобільного скла проводите удвох з помічником в сухому без пилу приміщенні або на вулиці в безвітряну погоду. Демонтуйте ущільнювачі і ретельно вимийте з миючим засобом призначені для тонування скла. Звертайте увагу на чистоту стекол в кутах. Заправте пульверизатор миючим розчином (шампунь з теплою водою).
2
Нанесіть пульверизатором мильний розчин на зовнішню поверхню щойно помитого скла. Прикладіть до неї тоніровочную плівку темним шаром всередину, прозорим назовні. Слідкуйте, щоб не переплутати сторони. Злегка розділіть плівку з одного з кутів, щоб було простіше орієнтуватися.
3
Приклавши плівку, вирівняйте її і про обріжте по краях, залишаючи запас шириною 1 см. Після цього рясно нанесіть мильний розчин на внутрішню поверхню скла. Швидко, щоб розчин не встиг висохнути, відокремте темний шар плівки, одночасно змочуючи його розчином з пульверизатора. Для полегшення процесу, виконуйте роботу вдвох: один повинен надійно утримувати прозорий шар, інший - акуратно тягнути і зволожувати темний шар.
4
Прикладіть темний шар до влижной внутрішній поверхні скла. Після цього знову обприскати пульверизатором. Накладіть на нього прозорий шар плівки (для захисту від механічних пошкоджень) і ретельно розгладьте гумовим шпателем. Використання стандартного пластмасового скребка може призвести до появи подряпин. Розгладження виробляєте плавними рухами у напрямку від центру до країв плівки. Позбавлення повітряних бульбашок продовжуйте до тих пір, поки прозора плівка не висохне і не відпаде сама.
5
Приберіть прозору плівку. Відріжте виступаючі краї тонировочной плівки, акуратно проводячи гострим канцелярським ножем по кромці стекол. Не використовуйте штатний ніж з комплекту до придбаної плівці. Він швидко тупиться і починає рвати матеріал. Після закінчення просушіть скло по периметру за допомогою фена. Зачекавши дві доби, вставте ущільнювачі в двері. До цього моменту уникайте відкривати тоновані стекла.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pl3htcX-QQA