Як видалити сліди від поту. Як видалити плями від поту на білому.

Коли у людини підвищена пітливість, крім всіх наявних у нього проблем, додаються ще й клопоти з речами, на яких раз у раз з'являються сліди від поту. Їх досить складно і, як здається на перший погляд, практично неможливо відіпрати. Крім того, всі ці неприємні жовті кола, в особливості на білому, можуть привести улюблену річ в непридатність, так як плями від поту порушують загальну структуру тканини.
Інструкція
1
Перш за все, перед усуненням плям від поту перевірте тип тканини, з якої зшита улюблена річ, так як застосування того чи іншого засобу для виведення потових слідів можуть порушити структуру волокон. Пам'ятайте, для кожного матеріалу існують свої індивідуальні методи і способи виведення зазначених плям.
2
Почніть з простого методу, придатного для всіх видів тканини. Візьміть одяг і нанесіть безпосередньо на саме пляма будь рідкий миючий засіб для видалення білкових плям, рясно змочивши при цьому всю область плями. Залиште річ на один час.Застірайте, через годину, плями і висушіть одяг при кімнатній температурі.
3
Видалення слідів поту на бавовняної і лляної тканини. Візьміть 1 чайну ложку солі і 1 чайну ложку нашатирного спирту, змішайте зазначені інгредієнти в склянці теплої води. Нанесіть отриманий розчин на місця плям і залиште замоченими на 10-15 хвилин. Прополощіть річ в теплій воді кілька разів.
4
Видалення слідів поту на шовковій тканині. Розмішайте в склянці теплої води одну чайну ложку солі і вийшов розчин нанесіть на місця, де є сліди від поту. Злегка потріть ці ділянки. Обполосніть одяг теплою водою.
5
У разі якщо шовкова тканина має білий колір, можна нанести на плями від поту розчин перекису водню з водою в пропорції один до десяти і потерти даними розчином зазначені місця.
6
Видалення слідів поту на вовняної тканини. Зробіть мильний розчин. Для цього візьміть шматочок господарського мила, залийте його окропом і вспеньте. Замочіть в отриманому розчині вовняну річ на 10-15 хвилин. Поперіть руками місця з плямами. Прополощіть одяг у великій кількості теплої води.
Зверніть увагу
Увага! Ні в якому разі, для усунення плям від поту не використовуйте хлор.