Як встановити прилад обліку тепла.

У міру переходу все більшого числа багатоквартирних будинків в колективне управління (ТСЖ, ЖБК) виникає необхідність установки приладів обліку тепла , що гарантують мешканцям значну економію коштів і раціональне використання теплової енергії в опалювальний період.
Інструкція
1
Знайте, що рішення про встановлення загального лічильника теплової приймають власники житла на своїх загальних зборах, що передбачає надалі розподіл витрат, пов'язаних з цим між ними.
2
Отримайте технічні умови, які видає місцева організація, що займається енергопостачанням. Відповідно до технічних умов установки лічильника теплової, даний проект складається і реалізується. При цьому слід врахувати, що право від імені мешканців будинку звертатися в енергопостачальну організацію для постановки на облік лічильника може тільки організація, що виконала проект.
3
Підготовкою проекту займаються виключно спеціалізовані організації, що мають відповідні ліцензії. Керуючі компанії не розташовують такими можливостями. На думку фахівців, не варто економити на якісному обладнанні. Дійсно, весь комплекс робіт, пов'язаний з купівлею, установкою і експлуатацією приладів обліку тепла , стоїть вельми дорого, але надалі ці витрати окупаються.
4
Розроблений проект обов'язково узгодьте з місцевою теплопостачальною організацією. По завершенню всіх узгоджень можна приступати до установки лічильника. Це можна робити в будь-який час року, аби температура була не нижче мінус 10 градусів.
5
Встановлений теплосчетчик в обов'язковому порядку підлягає огляду інспектором теплової мережі в присутності представника ТСЖ, після чого складається і підписується акт, а обладнання опечатується.
6
Індивідуальний квартирний теплолічильник слід встановлювати за умови горизонтальної розводки труб опалення, коли всі радіатори підключені до двох трубах - прямому та зворотному. При вертикальної розводці, тобто коли через вашу квартиру проходить декількох стояків, вам доведеться встановлювати кілька лічильників, що може обійтися надто дорого.