Як утеплити Логан. утеплення багажника логан форум.

При експлуатації «Рено Логан » в умовах суворих російських зим постає питання про утеплення цього автомобіля. Як-не-як, наші морози сильно відрізняються від французьких, та й « Логан » - бюджетна машина. Тобто теплоізоляція виконана на бюджетному рівні.
Вам знадобиться
  • - теплоізолюючий матеріал;
  • - аерозольний балончик з силіконовою змазкою.
Інструкція
1
Основна частина « Логан а», яка б вимагала додаткової теплоізоляції, - моторний відсік. Щоб його утеплити, підберіть відповідний матеріал. Це може бути будь утеплювач з будівельного магазина або спеціалізований автомобільний. Найкраще, якщо з обох сторін пористої частини матеріалу буде наклеєна фольга. Товщина матеріалу повинна бути не менше 10-15 мм.
2
Підготуйте лист ватману або картону. З нього виріжте шаблон по контуру отвору двигуна під капотом. За цим шаблоном виріжте з листа утеплювача заготовку необхідної форми і розміру. Після цього приміряйте отриману заготовку. Для цього покладіть її на отвір двигуна і закрийте капот. Утеплювач повинен затиснутися капотом так, щоб він не рухався.
3
Візьміть ще один шматок утеплювача розміром 70х70 см. Складіть його навпіл і акуратно вставте між двигуном і радіатором, після чого вирівняйте. При необхідності подрежьте ножем. При достатній жорсткості утеплювача він затисне трубками системи охолодження і не буде «гуляти» під напором повітря.
4
При бажанні утеплите кришку багажника так само, як це було зроблено з капотом. На кришках капота і багажника « Логан а» є отвори для закріплення утеплювача. Підберіть відповідні кріплення і закріпіть саморобний утеплювач як штатний. Крім того, теплоізолюючий матеріал можна приклеїти до внутрішньої поверхні капота і багажника. Для цього з самого початку підберіть матеріал з самоклеющейся основою.
5
Аналогічним методом утеплите двері, підлогу, стелю, задні арки коліс і задні крила. На дверях розберіть внутрішню обробку і проклейте внутрішню сторону дверей або оздоблювальних панелей. Для утеплення підлоги зніміть сидіння, ущільнювачі дверей, ремені безпеки, боковини, центральну консоль, облицювання підлоги. Ретельно оклейте всю підлогу разом з арками коліс і боковинами центральної консолі. Одночасно проклейте і внутрішні поверхні стійок дверей. По закінченні встановіть всі зняті деталі.
6
Поставте гумові ущільнювачі по периметру моторного відсіку по кромці крил. Закрийте радіаторну решітку зверху, для чого придбайте спеціалізований утеплювач, що продається в автомагазинах. Протягом всієї зимової експлуатації стежте за справністю термостата і рівнем охолоджуючої рідини. Від цього залежить температура гарячого повітря, що надходить з обігрівача.
Корисна порада
Перед складанням всі порожнини, пістони та різьбові частини болтів обробіть силіконовим мастилом. Це необхідно, щоб вони не прикипали і при наступній розбиранні викручувалися без проблем.