Як навіяти собі, що все буде добре.

Самонавіювання здавна творить чудеса. Головне, вірити всією душею в те, що собі говориш. У нашому непростому житті часто потрібно бути стресостійким і не піддаватися депресій. Для цього потрібно частіше вселяти собі , що з будь-якої ситуації завжди є вихід, і все в підсумку буде добре.
Інструкція
1
Будь-яке самонавіювання вимагає розслаблення. Прийміть ванну із запашною піною, послухайте приємну музику, а тільки потім приступайте до бесіди з собою. Таким чином ви швидше досягнете позитивного результату, ніж якщо будете налаштовувати себе на позитивне, стоячи в пробці або у величезній черзі в магазин.
2
Заняття самовнушений проводите регулярно, спробуйте займатися цією процедурою щодня перед дзеркалом по 10-15 хвилин.
3
Особливо важливим вважається підбір фраз, ви можете прочитати їх у книгах, послухати на аудіоносіях, але головне, врахуйте, що ви повинні розуміти кожне промовлене вами слово. Якщо якесь одне вам довелося не до вподоби, замініть його синонімом, ваша мета - відчувати душевний комфорт, а не обдумувати те, що проговорюйте. В індивідуальному порядку підбирається тривалість тексту. Може бути, ви більше добре сприймаєте короткі самонавіювання, а, можливо, на вас спрацюють тексти довжиною в 2-3 сторінки.
4
Пам'ятайте, що в будь-якому самонавіюванні заборонено використовувати слова «ні» і «не можна». Будь-яке заперечення може викликати тільки негатив у вашій підсвідомості. Самонавіювання - це допомога підсвідомості (а не дії) у формуванні певних образів. Так що не вимовляєте фрази самонавіювання бездумно, просто байдуже читаючи їх з листка. Нехай у вашій свідомості з'являться які-небудь образи і ситуації. Уявіть собі шум моря, спів птахів і т. П. Уявіть, як ви пливете в теплому океані або катаєтеся на кабріолеті. Позитивні думки додадуть ефекту до вимовляють словами. А все це разом узяте налаштує вас на переконання, що все у вашому житті буде добре.
5
Не чекайте змін до собі відразу. Нехай внутрішній настрій на добрий лад стане традицією і хорошою звичкою. І припиніть бачити у всьому тільки погане. Може бути, поки ви вселяє собі , що все у вас буде добре, насправді вже все давно налагодилося.