Як варити червону квасолю. скільки за часом варити засушену квасоля.

На світі існує більше 200 сортів квасолі. Стручкова і бобова, чорна і біла, пурпурова і червона. Є квасоля харчова, є кормова, а буває ще й квасоля декоративна. І з усіх видів, сортів і сортотипов найпопулярніша в усьому світі - червона квасоля Кідну (Kidney). Бути може тому, що вона корисна для організму в цілому і для фігури, зокрема. Або через те, що за вмістом білка вона змагається з м'ясом і є невіддільним атрибутом вегетаріанського столу. І вже точно не в останню чергу від того, що вона володіє прекрасним горіховим ароматом, чудово поєднується з приправами і надзвичайно смачно.
Вам знадобиться
    • Квасоля
    • Вода
    • Друшляк
    • Широка і глибока каструля
Інструкція
1
Насипте сушену квасолю на широку горизонтальну поверхню і розберіть її - відокремте сміття, камінчики, некондиційні квасолини. Їх ви визначите по зморщеною шкірці, дуже темною або дуже світлою на загальному тлі шкірці і іншим можливим вадам.
2
Покладіть квасоля в друшляк і промийте під струменем холодної проточної води.Теперь потрібно замочити боби на ніч. Підберіть широку і глибоку каструлю, покладіть в неї промиту квасолю і долийте водою. Води має бути в два рази більше, ніж квасолі.
3
На наступний день злийте воду і налийте свіжу, в тій же пропорції. Поставте каструлю на вогонь і доведіть воду до кипіння. Зменшіть полум'я до помірного і варіть не менше одного часа.Дальше дотримуйтесь наявному у вас рецепту.Так, наприклад, в суп вам потрібно буде покласти квасолю, відварену до напівготовності, а для лобіо квасоля повинна порядком розваритися.
4
Якщо у вас немає часу на замочування квасолі, спробуйте інший способ.Наберіте у велику каструлю води і доведіть її до кипіння. Акуратно висипте квасоля з друшляка в киплячу воду. Закрийте кришкою і дозвольте воді знову закипіти. Через дві хвилини вимкніть вогонь і, не відкриваючи кришки, залиште квасоля на годину.
5
Через годину зніміть кришку і перемішайте боби. Поверніть каструлю на вогонь і варіть на повільному вогні до потрібної вам ступеня готовності.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=RS0-7jdwPak
Зверніть увагу
Ніколи не соліть квасолю до приготування. Це може зробити її жорсткою.
Корисна порада
Квасоля прекрасно поєднується з цибулею, часником, томатами, перцем, різної зеленью.Фасоль, відварена до напівготовності, може зберігатися в холодильнику до трьох днів, в морозильній камері - до шести месяцев.Фасоль з банки не потребує попередньої обробки .