Як вибрати магнітофон.

Навіть у наші дні, коли популярність магнітного запису практічесік зійшла нанівець, є люди, досі користуються магнітофонами з міркувань ностальгії. Магнітофонів на інтернет-аукціонах багато, але який же з них вибрати?
Інструкція
1
Якщо у вас викликають ностальгію котушкові магнітофони, також звані бобіни, виберіть саме такий апарат. Щоб отримати можливість слухати записи, виготовлені на різних швидкостях (38, 19, 9,5, 4,76 см/с), віддайте перевагу модель, в якому є відповідний перемикач. В залежності від своїх уподобань і спогадів, виберіть ламповий або транзисторний, монофонічний або стереофонічний магнітофон.
2
Якщо приємні спогади у вас викликають касетні магнітофони, то і зараз придбайте такий же апарат. Врахуйте, що швидкість протягання стрічки в більшості з них однакова і становить 4,76 см/с. Лише в деяких з них можна також вибирати швидкість в 2,4 см/с для сумісності із записами, виготовленими за допомогою диктофонів.
3
У випадку, якщо ностальгії за самим магнітофонам ви не відчуваєте, а бажаєте просто послухати збереглися записи, придбайте сучасну касетну магнітолу або диктофон. Останній дозволяє працювати і при швидкості в 2,4 см/с. Якщо у вас збереглися записи на мікрокасету, для їх прослуховування купіть мікрокассетний диктофон або автовідповідач.
4
У випадку, якщо у вас викликає ностальгію конкретна модель магнітофона, постарайтеся знову придбати точно такий же апарат, або хоча б близький по дизайну.
5
Купуючи котушковий магнітофон, навіть якщо у вас є безліч котушок з стрічкою до нього, обов'язково купите ще одну - порожню, без стрічки. Без такої користуватися апаратом ви не зможете. Котушкові магнітофони також сумісні з котушками від 8-міліметрових кіноапаратів, за умови, що вони не магнітні.
6
Купуйте тільки повністю справний магнітофон, якщо не вмієте усувати в ньому несправності самостійно. Якщо ж такими навичками ви володієте, всі роботи з приведення апарату в справний стан проводите з обережністю, особливо, якщо він ламповий. Виявивши замикання мережевого шнура на корпус, негайно усуньте його, а якщо шнур ветхий, замініть його цілком.
7
Якщо ви купуєте магнітофон, що позиціонується продавцем як справний, заздалегідь запитайте продавця його стані в обговоренні лота. Запитайте, чи на місці все пассіка, чи всі режими працюють, чи не спостерігається плаваючий звук, в якому стані головки, наводиться Чи в рух лічильник, не б'є Чи струмом від корпусу. Про ламповий магнітофон запитаєте, не впала чи гучність звуку, яскравість електронно-світлового індикатора, чи немає в динаміці гучного фону. При викупі лота вимагайте демонстрації роботи магнітофона у всіх режимах, перевірте його на відповідність опису.
8
Щоб не зіпсувати магнітофон, не користуйтеся хромдіоксіднимі стрічками.
Зверніть увагу
Ніколи не працюйте під напругою!