Як вибрати хороший диван.

Хороший диван - це не тільки привабливий і стильний, але ще й функціональний предмет інтер'єру. У гонитві за естетичністю не слід забувати, що ця м'які меблі буде використовуватися, в першу чергу, за прямим призначенням і вже потім як елемент декору. Збираючись вибрати диван , зверніть увагу на якість його складових частин: оббивки, каркаса, наповнювача і трансформаційного механізму.
Інструкція
1
Як вибрати хороший диван ? Для початку вивчіть його зовнішній вигляд. При цьому вашої уваги повинен бути удостоєний навіть не дизайн придивилася моделі, а особливості її оббивки. Хороший диван прослужить вам довгі роки. Однак саме оббивка має властивості швидко приходити в непридатність. Особливо в тому випадку, якщо використовувана тканина не відрізняється міцністю і долговечностью.Отлічнимі варіантами оббивки є флок, мікрофібра, шенилл, гобелен, жаккард ... За великим рахунком, кожен з них - різноманіття колірних рішень, а також високий рівень міцності. Однак будь-яка тканина, навіть сама якісна, з часом буде стиратися. Так от максимально довго прослужить та оббивка, яка має тефлонову просочення. Вона захищає хороший диван від зовнішніх впливів і значно полегшує процес догляду за ним.
2
Хороший диван відрізняє якісний каркас. В даний час ці пристрої найчастіше виконані з дерева або металу. Найнадійнішими і естетично привабливими вважаються дерев'яні каркаси. Ось тільки виготовлені вони повинні бути з твердих порід дерева, як-то: ясен, горіх, дуб і т.д. Безумовно, подібні предмети інтер'єру коштують недешево, але служать довгі роки. А ось недорогі хвойні породи довговічністю похвалитися не могут.Металліческіе каркаси легко ремонтуються і у використанні не менш практичні. Правда, підходять диван и з такими елементами далеко не всім інтер'єрах. Адже меблі в цьому випадку виходить більш ніж неординарною.
3
Вирішуючи питання про те, як вибрати хороший диван , не забудьте про його наповнювачі. Віддавати перевагу поролону - не надто розумно. Звичайно, м'які меблі з таким «нутром» коштує недорого. Але і прослужить вона якихось пару років. Латекс і холлофайбер справляються з покладеними на них обов'язками на порядок краще, хоч і коштують дорожче. Відмінним ортопедичним ефектом володіють пружинні диван и. Рівень їх комфортності безпосередньо залежить від кількості блоків. До речі, ціна диван а зростає прямо пропорційно числу цих самих блоків.
4
Трансформаційний механізм набуває особливого значення в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати диван в якості спального місця. Зараз типів таких механізмів чимало. Це і «книжка», і «клік-клак», і «розкладачка», і «акордеон», і викочування система. Найбільш популярними і міцними вважаються «єврокнижка», а також викатні диван и. Зрозуміти, що підходити саме вам, досить просто. Перш ніж вибрати диван , спробуйте його розкласти. Процес здався вам легким і необтяжливим? Значить, вподобана модель вам точно підійде.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dimx1rn-BSM
Корисна порада
Хочете вибрати диван зі шкіри? Уважно вивчіть його паспорт. Тільки матеріал гарною вичинки здатний служити довго, не втрачаючи своєї роскошності.Отдавая перевагу металевому каркасу, зверніть увагу на спосіб з'єднання його елементів. Більш надійним і міцним вважається сварка.Прі виборі трансформаційного механізму слід врахувати особливості інтер'єру і параметрів облаштовувати кімнати. Якщо вона не може похвалитися значною квадратурою, віддайте перевагу «розкладачці».