Як знайти будинок через супутник.

Кольорові космічні фотознімки високої роздільної здатності без зусиль можна знайти і побачити в інтернеті - вони знаходяться у відкритому доступі. Але це не просто картинки - це ортофотоплани, які представляють собою справжні карти, за якими можна вимірювати відстані з високим ступенем точності. Вони настільки докладні, що на них ви можете навіть знайти свій будинок .
Інструкція
1
Подібні картографічні сервіси існують як додатки до двох досить популярним пошуковим системам Yandex і Google. Запустіть їх і виберіть пункт меню «Карти». Ви перейдете в картографічний сервіс. Основою обох є космічні супутникові знімки, «зшиті» в єдине картографічне простір. З системах реалізована можливість роботи як з фотознімками, так і з картою або гібридним зображенням, совмещающим те й інше. Для цього просто виберіть відповідний пункт в меню, розташованому в правому верхньому куті.
2
Увімкніть функцію «Написи», яка дозволяє накласти на супутниковий знімок наявні на карті написи. Ви побачите фотокарту країни - за вашим IP система автоматично визначає ваше місце розташування на карті і країну, з якої ви підключилися до інтернету. Написи на карті допоможуть вам зорієнтуватися і знайти місто, в якому ви проживаєте. Наблизьте зображення і ви побачите фотоплан свого міста.
3
Але картинку з хорошим дозволом, де видно кожен будинок і проставлені назви вулиць і номери будівель, ви зможете побачити тільки в тому випадку, якщо на дану територію існує зйомка високої якості і цифровий адресний план . Практично всі значущі і великі міста на території Росії ви можете побачити в хорошій якості. Але багато невеликі поселення ще не оцифровані. Цілком імовірно, що, якщо ви проживаєте в віддаленій провінції, свій будинок по супутниковій карті ви знайти не зможете. Але не засмучуйтеся - зате у вас є можливість безкоштовно побувати в Москві або в Парижі - на них такої якості карта, звичайно, є.
4
Якщо ваше місто досить великий, то, збільшивши масштаб і побачивши назви вулиць, ви без зусиль знайдете по супутниковому знімку свій будинок . Як правило, знімки такої якості дозволяють навіть розглянути автомашини, припарковані ря будинок з ним. Тільки врахуйте, що в загальний доступ викладаються знімки, як правило, 2-3 річної давнини. І, якщо ви свій будинок побудували тільки недавно, на знімку ви можете його і не знайти.
При сучасному рівні розвитку технологій не складе складності дізнатися, де знаходиться той чи інший будинок , і отримати уявлення, як до нього дістатися за допомогою комп'ютера. Для цього треба скористатися онлайн сервісом пошуку об'єкта на карті або адресно-довідкової системою, інсталіруемой на комп'ютер.
Вам знадобиться
  • -офіційний адресу будинку;
  • - комп'ютер;
  • - доступ в інтернет;
  • - онлайн сервіс пошуку розташування за адресою, наприклад, «Яндекс Карти », Google Maps і подібні, або адресно-довідкова система, приміром,« Дубль ГИС »та ін.
Інструкція
1
Відкрийте онлайн сервіс пошуку по карті або довідкову сістему.Виберіте місто або інший населений пункт, представлений в системі.
2
Коли відкриється який Вас населений пункт, введіть в рядок пошуку назву вулиці, проспекту, провулку, проїзду, де розташований будинок Результатом буде приблизне розташування, яке дозволить зрозуміти, в якій частині міста знаходиться шуканий адресу, в крупному місті - з'ясувати розташування найближчої станції метро.
3
В «Яндекс Картах» ви можете знайти потрібний будинок , розкривши список з номерами всіх, які нанесені на карту, і вибрати потрібний або розташований імовірно ря будинок з нім.После цього точка на карті переміститься на обраний вами адрес.Еслі адреса не знайшовся в «Яндекс Картах», він може бути присутнім в іншому сервісі або адресно-довідковій системі, так що проженіть його по альтернативним варіантам.
4
В крайньому випадку, якщо пошук не дає результатів, а дістатися до нього дуже треба, допоможе опитування місцевих жителів. У невеликих містах це зазвичай більш результативно, ніж у великих, особливо в центральних їх районах, де досить багато людей, що опинилися у справах і місцевості не знающіх.На селі люди можуть не знати номера будинок а і назви вулиці , але легко зорієнтуються по імені господаря або назвою організації.