Як зав'язувати короткий шарф.

Невеликий шарф - ідеальне доповнення костюма, плаття або пальто. Він прикрасить непомітний наряд і зігріє в непогоду. Придбавши кілька коротких шарф іков різного кольору, фактури і товщини і навчившись красиво зав'язувати їх, ви завжди будете виглядати оригінально і модно.
Інструкція
1
Найпопулярніший варіант зав'язування шарф а - проста петля. Складіть шарф вдвічі і накиньте його на шию так, щоб кінці виявилися попереду. Пропустіть через утворену петлю складені кінці шарф а. Цей спосіб хороший для шарф ов з пластичних матеріалів - кашеміру, суміші вовни і шовку.
2
Невеликий шовковий шарф можна пов'язати у вигляді банта. Складіть його гармошкою, зав'яжіть вузол так, щоб він припав на середину. Оберніть складену тканину навколо шиї, розташувавши вузол під підборіддям. Кінці перехрестите ззаду, знову заведіть вперед і протягніть через вузол - він буде триматися дуже міцно, забезпечуючи довговічність всієї конструкції.
3
Ще один варіант прикрасить просту блузку або сорочку. Скачайте шовковий або бавовняний шарф в стрічку, склавши його по косою. У середині зав'яжіть вузол, розправте його у вигляді трикутника. Підкладіть шарф горловину блузки, розмістивши вузол в центрі, а кінці зав'язавши ззаду і підвернувши під комір.
4
Шарф з тонкої вовни або бавовни можна ефектно задрапірувати в вирізі пальто. Скачайте його у вільний рулон і покладіть навколо шиї. Заведіть кінці вперед і двічі перехрестите їх. Перекиньте кінці назад, зав'яжіть вузлом. Розправте утворилися на грудях складки. Чим тонше тканина, тим більш пишною вийти драпірування.
5
Хутряні та оксамитові короткі шарф ики зазвичай важко зав'язати на вузол - він виходить занадто об'ємним. Для закріплення таких шарф ов користуйтеся брошками або декоративними шпильками. Накиньте шарф на шию, один кінець прикріпіть до тканини на плечі. Другий можна залишити вільним або прикріпити на інше плече аналогічним чином.
6
З виїзного шарф а можна зобразити модний комір-хомут. Накиньте шарф на шию, так, щоб кінці виявилися ззаду. Перекиньте їх вперед і подверніте під середину. Закріпіть їх декоративної брошкою, злегка прісобранние.
7
Ще один варіант теж підійде для м'якого в'язаного полотна. Накиньте шарф на шию, зав'яжіть вільним вузлом під підборіддям. Простягніть довший кінець над вузлом і випустіть його попереду, розправивши в ширину. Зав'язана таким чином шарф надійно вкриє горло від холодного вітру.