Як подивитися назва файлу.

Ім'я файлу - це позначення, які служать для того, щоб операційна система могла розпізнати тип файлу і знайти його. Весь набір даних іменується по-різному, але назва будь-якого файлу складається з двох частин.
Інструкція
1
Щоб подивитися ім'я файлу достатньо натиснути правою клавішею миші по об'єкту і натиснути "властивості". Ви побачите назва файлу в рядку, навпаки піктограми. Піктограма позначає, до якого типу відноситься файл.
2
При відкритті вікна "властивості" ви побачите розширене ім'я файлу . Врахуйте, навіть файли з однаковими назвами можуть відрізнятися за типом. Наприклад, файл "назва .doc" буде документом Word. Файл "назва.jpg" є малюнком, а файл "назва .avi" - відеофайлом.
3
Поміняйте назва файлу самостійно. Щоб перейменувати файл натисніть правою клавішею миші по об'єкту, знайдіть рядок "перейменувати". Пишіть назва буквами або цифрами, враховуючи максимальну довжину, яка не повинна бути більше 255 символів. Але врахуйте, в назві не можна використовувати дужки і різні символи.
4
В процесі роботи з будь-якими файлу ми періодично зберігайте інформацію. Перейдіть в меню файл, знайдіть пункт зберегти. Введіть ім'я файлу у відповідне поле і натисніть параметр зберегти.
5
Оберіть місце збереження або залиште за замовчуванням. Додайте до файлу, що нові властивості, мітки, які можна застосувати для подальшого пошуку файлів.
6
Мітки повинні містити слова, які сприятимуть організації файлів. Використовуйте, наприклад, ім'я автора та дату створення файлу . Таким чином, ви спростите роботу з документами, використовуючи фільтрацію по даті і по імені автора.
7
Щоб додати файлу нові властивості виберіть вкладку "файл" і команду «зберегти як». Введіть нові дані у відповідних полях. Підтвердіть нові значення, натиснувши кнопку зберегти.
8
Для упорядкування файлів, система використовує бібліотеку доступу до файлу м. В бібліотеці є папки "документи", "зображення", "музика", "відео". Якщо ви збережете файли за замовчуванням, вони опиняться в цих папках.
9
Щоб подивитися назва файлу збереженого в бібліотеці скористайтеся рядком пошуку. Введіть в поле пошуку частину імені збереженого файлу . Ви побачите тільки відповідні запиту.
Корисна порада
Якщо ви не змогли подивитися назва потрібного файлу, спробуйте змінити область пошуку, використовуючи вкладку «бібліотеки».
Номер стаціонарного телефону можна дізнатися, якщо відомо прізвище та ім'я людини завдяки довідковим службам, а також численних базах, розміщеним у вільному доступі в мережі інтернет.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - браузер.
Інструкція
1
Запустіть програму-браузер, введіть в адресний рядок адресу http://www.nomer.org/moskva/, щоб дізнатися телефонний номер потрібного вам людини. Заповніть поля «Прізвище», «Ім'я», «По батькові» і клацніть кнопку «Знайти». Даний довідник містить базу телефонних номерів г. Москва.
2
Для пошуку телефону на прізвище в інших містах скористайтеся списком телефонних баз в списку справа на сайті. Клацніть за назвою міста і перейдіть до пошуку по базі даних. Також для того, щоб знайти телефон людини за адресою в Москві, перейдіть за адресою http://db.spravki.net/moscow/. Введіть прізвище, клацніть кнопку «Знайти».
3
Перейдіть по посиланню http://telkniga.com/, щоб знайти номер телефону за прізвищем людини. Даний сайт є універсальним довідником по телефонній базі Росії та міст СНД. Введіть в поле «Прізвище, ім'я, по батькові» відому вам інформацію про людину. Якщо ви точно не впевнені в даних, встановіть прапорець у полі «Шукати схожі».
4
Для введення інформації в поля можна використовувати екранну клавіатуру, для цього клацніть мишкою по відповідному значку в поле. Далі зі списку виберіть країну, наприклад, «Білорусь», в наступному списку виберіть який Вас місто, далі вкажіть вулицю, номер будинку і квартири. Натисніть кнопку «Шукати».
5
Виконайте пошук по телефонній базі за допомогою перегляду інформації про телефони в місті і на конкретній вулиці. Для цього в лівій частині сайту клацніть по назві країни, виберіть який Вас місто, у вікні, виберіть букву, на яку починається вулиця. Потім натисніть на назву вулиці, в результаті відкриється перелік номерів, відповідних заданій вулиці.
6
Перейдіть на сайт http://spravkaru.net/russia/для пошуку телефонів в Росії. В меню сайту виберіть пункт «Росія», далі назва регіону та місто. Потім введіть назву вулиці, номер будинку і квартири, клацніть «Пошук».