Як зібрати корпус ПК.

Сучасний комп'ютер складається з декількох основних частин, від параметрів яких і залежить його швидкодія. Найчастіше комп'ютери продаються в готовому вигляді, але якщо ви хочете зібрати сучасний комп'ютер самостійно, є кілька тонкощів, на які вам потрібно звернути увагу при підборі комплектуючих.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер.
Інструкція
1
Основний елемент комп'ютера - центральна ланка - це процесор. У Росії поширені два основних виробника процесорів - Athlon і Intel. Платформи їх радикально відрізняються, і в залежності від того, який процесор ви оберете, буде здійснюватися вибір другого за важливістю елемента - материнської плати.
2
Підбирайте материнську плату під процесор. У характеристиках процесора зазначений Socket - такий же сокет повинен бути і у материнської плати, інакше ви просто не встановите процесор в плату. До того ж, потужні процесори не зможуть реалізувати всі свої можливості на «слабких» і дешевих материнських платах, тому підходите до співвідношення ціна-якість розумно.
3
Уважно вивчіть характеристики материнської плати. Знайдіть ті з них, які стосуються оперативної пам'яті - третього за важливістю елемента комп'ютера. DDR [номер] і зазначені поруч варіанти частоти - показники, на які варто спиратися при виборі оперативної пам'яті. Варто також звернути увагу на максимально підтримуваний обсяг і список перевірених виробників.
4
При виборі відеокарти відштовхуйтесь від того, для яких цілей ви збираєте комп'ютер. Для ігор варто вибирати потужну відеокарту, для обробки відео - відеокарту з великим об'ємом власної пам'яті, для звичайної роботи в офісних додатках вам цілком вистачить інтегрованого відеоадаптера.
5
Тепер залишається вибрати привід, вінчестер і корпус з блоком живлення. Якщо з приводом і вінчестером більш-менш все легко, то при виборі блоку живлення доведеться попітніти. Розрахуйте необхідну потужність блоку живлення за допомогою спеціальних калькуляторів, які легко можна знайти в інтернеті. А також переконайтеся в наявності у нього всіх необхідних роз'ємів (особливо важливі роз'єми живлення материнської плати).