Як заморозити гриби. Як заморозити моховик будинку.

Завдяки широкому поширенню холодильників з великими морозильними камерами у багатьох господинь з'явилася можливість надовго зберігати гриби в замороженому стані. Процедура заморожування грибів досить проста і не вимагає багато зусиль.
Інструкція
1
Для заморозки можна використовувати тільки свіжі гриби, які ще не почали псуватися. Спочатку розсортуйте гриби (різні види грибів заморожуються окремо.). Потім зніміть капелюшки у білих грибів, підберезників, подосиновиков, маслюків та моховиков. Опеньки залиште цілими. Печериці порізати.
2
Промийте сирі гриби холодною водою. Якщо гриби не дуже брудні, можна просто зняти з них великий сміття (листочки, гілочки і т.п.), а потім акуратно протерти мокрою губкою або ганчірочкою.
3
Перед заморожуванням гриби бажано відварити. Можна заморожувати гриби без попереднього відварювання, але в цьому випадку вони можуть гірчити. На відварювання великих грибів вам знадобиться 25-30 хвилин, середніх і невеликих грибів - 15-20 хвилин. Також гриби можна дрібно порізати, тоді на їх відварювання піде не більше 10 хвилин.
4
Закип'ятіть в каструлі воду, додайте в неї сіль і трохи лимонної кислоти. Поступово засипте гриби в киплячу воду і варіть їх на середньому вогні. Якщо зробити вогонь надто сильним або надто слабким, гриби стануть або жорсткими, або в'ялими, що, безсумнівно, негативно позначиться на їхньому смаку.
5
Коли гриби зваряться, процідіть воду. Потім дайте грибам охолонути і обсохнути. Для цього розкладіть їх тонким шаром на деках, підносах або кухонних рушниках і залиште на 30-40 хвилин.
6
Розділіть гриби на одноразові порції (капелюшки і ніжки грибів розкладаються окремо), розкладіть їх по поліетиленовим пакетам і по можливості вичавите з пакетів повітря. Покладіть пакети з грибами в морозилку.
7
Термін зберігання заморожених грибів при температурі -18 градусів становить 6 місяців. Завжди повністю використовуйте вийняту з морозилки порцію грибів і не заморожувати їх знову.
8
Ви можете приготувати самі різні страви з заморожених грибів: капелюшки можна додати в суп або посмажити, а ніжки додати в фарш для вареників, пельменів і млинців. Заморожені опеньки і Шампьон хороші і в супі, і в смаженому вигляді, і в якості добавки до фаршу. Перед приготуванням страв разморозьте заморожені гриби в плюсовій камері холодильника або в киплячій воді.