Як розділити робочий стіл.

В ході посиленої роботи на комп'ютері стандартний користувач запускає до десятка різних програм - від бухгалтерії та документації до середовищ розробки. І хоча в операційній системі Windows передбачено легке перемикання між програмами, набагато зручніше було б мати кілька самостійних робочих столів .
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - програма DeskSpace.
Інструкція
1
Завантажте на комп'ютер і встановіть програму DeskSpace - саме ця програма дозволить вам розділити робочий стіл на кілька частин, кожна з яких буде повноцінним робочим місцем зі своїм меню, ярликами і фоновим зображенням. Знайти можете на сайті softodrom.ru. Перевіряйте антивірусним програмним забезпеченням все файли, які качаєте в інтернеті.
2
Запустіть програму, двічі клікнувши по ярлику. Додаток запуститься у вигляді куба, розташованого по центру екрана. Переходити між столами (гранями куба) можна, просто повертаючи куб. Також варто відзначити, що ви можете вибирати будь робочий стіл на комп'ютері, незалежно від розташування файлів, ярликів, номера робочого столу.
3
Налаштуйте кожну грань, додавши ярлики, пункти меню і налаштувавши зображення фонової картинки. Можна також налаштувати прозорість куба, дії після натискання «гарячих» клавіш, реакцію на дії миші. Програма також дозволяє перетягувати вікна між гранями за допомогою миші. В режимі реального часу ви будете бачити як всі збережені настройки надають вид новим робочим столам.
4
Програма підтримує роботу з декількома підключеними моніторами, при цьому кожен робочий стіл буде повноцінним представленням операційної системи. Організувати роботу з різними моніторами ви можете через меню налаштувань програми.
5
Програма є платним програмним забезпеченням, і без оплати вам буде доступна тільки демонстраційна версія додатка. DeskSpace підтримує всі сучасні операційні системи сімейства Windows: Windows XP, Windows Vista і Windows 7. Якщо вам програма не сподобається, видаліть її, і всі налаштування і робочі столи просто зникнуть, а створені папки та файли просто перемістяться автоматично на стандартний робочий стіл операційної системи.