Як створити програму бази даних.

Бази даних, незважаючи на своє складне до розуміння назва, служать для простої мети - збору інформації про людей, яких-небудь предметах або явищах. Найчастіше це зібрана в єдине ціле інформація про організацію - її документи, товарні накладні, рахунки і договори. Навіть звичайна телефонна книга з іменами абонентів з легкістю може бути названа базою даних.
Вам знадобиться
  • - інтернет.
Інструкція
1
Подумайте, які саме дані вам потрібно зібрати і зберегти в єдиній базі. Дані про підключені комп'ютерів локальної мережі (ім'я, номер квартири, ip-адреса, оплата), інформація про ваших друзів (ім'я, телефон, адреса, дата народження, робота), ваша бібліотека (назва книги, автор, рік випуску, особиста оцінка) та інші. Залежно від складності угруповання і типу даних варто вибирати відповідну програму.
2
Введіть в пошукову систему «Програма бази даних», щоб знайти найбільш підходящий варіант бази даних для ваших цілей. Пройдіть по одній з посилань і уважно вивчіть пропоновані варіанти. Звертайте увагу на обсяг програми, інтерфейс і на необхідність оплати за використання. Також включайте антивірус для перевірки на шкідливі коди.
3
Завантажте та встановіть програму на вінчестер. Використовуйте Personal Video Database, якщо вам потрібно створити особисту базу даних по переглянутих фільмів, "Інфо-Підприємство: Бухгалтерія" для управління власною бухгалтерією та інші. В інтернеті представлена безліч варіантів різного програмного забезпечення для вирішення подібних завдань.
4
Заповніть вміст бази даних згідно прикладеним інструкціям. Жодна програма не візьме ваші дані автоматично, і потрібно докласти зусиль, щоб внести і структурувати інформацію. Якщо ви хочете створити базу даних самостійно, спробуйте почати з додатка Microsoft Access. У цій програмі можна редагувати таблиці та їх поля, створювати зв'язку і запити, а також різні форми введення даних. Також варто відзначити, що дане програмне забезпечення за замовчуванням встановлюється в персональний комп'ютер разом з операційною системою.