Як відрегулювати редуктор на ВАЗі.

При експлуатації автомобіля, особливо у важких умовах і з причепом, поступово виходить з ладу редуктор заднього моста. Це стає помітно, коли при русі на швидкості від 30 км/год, ззаду чується гучний «виття». Редуктор ВАЗа - складний агрегат, що має дуже серйозні регулювання. Тому бажано проводити їх в спеціалізованій майстерні.
Вам знадобиться
  • - динамометрический ключ;
  • - регулювальне кільце;
  • - міцна нитка.
Інструкція
1
Промийте ретельно деталі редуктор а в гасі і огляньте. Якщо виявите дефект навіть у одного зуба шестерні (задираки, викришування, ризики, хвилі), то замініть шестерні. Між вершинами і робочими поверхнями зубів грані повинні бути гострими. При найменших Забоїни або закругленнях замініть головну пару. Усунете незначні пошкодження дрібної шкуркою, а потім поліруванням. Замініть при складанні гайку фланця, манжету і распорную втулку новими деталями. При складанні редуктор а в колишньому картері розрахуйте зміну товщини регулювального кільця провідною шестерні як різницю в відхиленнях розмірів між новою і старою шестірнею. Воно в сотих частках міліметра позначено на валу ведучої шестерні знаками «-» і «+». Приміром, на новій шестірні - 4, а на старій 12. Різниця двох поправок дорівнює 4 - (- 12) = 16. Таким чином, нове регулювальне кільце повинне мати товщину на 0,16 мм менше старого.
2
Зробіть пристосування зі старої провідної шестерні для більш точного визначення товщини регулювального кільця. Для цього приваріть пластину довжиною 80 мм і торці її в розмір 50-0,02 мм відносно площини під підшипник. Відхилення в розмірі і заводський номер видавлені на конічної частини. Обточити посадочні місця під підшипниками (дрібної шкуркою) до ковзної посадки. Запресуйте зовнішні кільця заднього і переднього підшипників в картер. На пристосування встановіть внутрішнє кільце заднього підшипника і вставте пристосування в картер. Встановіть внутрішнє кільце переднього підшипника, потім фланець провідної шестерні і затягніть гайку моментом 0,8-1,0 кгс.м.
3
Встановіть картер в горизонтальне положення, скориставшись рівнем. Покладіть в ліжко підшипників круглий рівний стрижень і визначте плоским щупом величину зазору між ним і пластиною пристосування. Товщина регулювального кільця дорівнюватиме різниці між відхиленням розміру нової шестерні (враховуючи знак) і величиною зазору. Наприклад, якщо величина зазору дорівнює 2,8 мм, а відхилення - 15, то необхідно поставити регулювальне кільце товщиною 2,8 - (- 0,15) = 2,95 мм. Встановіть регулювальне кільце на вал, скориставшись відрізком труби. Вставте вал в картер. Встановіть нову распорную втулку, потім внутрішнє кільце переднього підшипника, потім манжету і фланець провідної шестерні. Затягніть поступово гайку динамометричним ключем до моменту 12 кгс.м.
4
Визначте момент провертання вала провідної шестірні. Для цього щільно намотайте міцну нитку на шийку фланця і прикріпіть до неї динамометр. Фланець повинен рівномірно провертатися при зусиллі 7,6-9,5 кгс для нових підшипників. Якщо його недостатньо, дотягніть гайку фланця. Момент затяжки при цьому не повинен перевищити 26 кгс.м. Якщо при провертанні зусилля перевищить 9,5 кгс, то розберіть редуктор і замініть распорную втулку.
5
Встановіть корпус диференціала з підшипниками в картер і затягніть болти кришок підшипників. У разі якщо виявите осьової люфт в шестернях півосей, при зборці встановіть більш товсті нові опорні регулювальні кільця. В корпус диференціала напівосьові шестерні вставитися повинні щільно, але провертатися від руки. Виготовте з сталевого листа (2,5-3 мм) ключ для затягування регулювальних гайок.
6
Відрегулюйте зазор в головній парі і попередній натяг підшипників диференціала. Для цього загорніть гайку з боку відомої шестерні, усунувши зазори в зачепленні; виміряйте штангенциркулем відстань між кришками; загорніть другу гайку до упору і дотягніть її на 1-2 зуба гайки. При цьому відстань між кришками повинен стати більше майже на 0,1 мм; обертайте першу гайку і виставите необхідний зазор в зачепленні (0,08-0,13 мм). Він відчувається пальцями як люфт в зачепленні, при цьому чутний легкий стукіт зуба про зуб; рукою контролюйте сталість величини зазору в зачепленні і поступово затягуйте обидві гайки, поки відстань між кришками чи не стане більше на 0,2 мм. Проверніть повільно ведену шестерню на 3 обороту, одночасно промацують люфт в зачепленні кожної пари зубів. Якщо він рівномірний у всіх положеннях, то встановіть стопорні пластини.