Як злити бензин на ВАЗ 2110. Як зняти бензобак ваз 2110.

Така проблема може виникнути після заправки неякісним бензином , при бажанні поділитися паливом з опинилися «на мілині» водієм на трасі або в зв'язку з необхідністю ремонту бензобака. Як показує практика, далеко не всі власники «десятки» чітко знають, що слід робити в такому випадку.
Інструкція
1
На жаль, у жодній інструкції по експлуатації автомобіля ця процедура не описується. Деякі власники «десяток» рекомендують наступне: від'єднайте шланг від карбюратора опустіть його в банку і заведіть двигун. Спосіб не відрізняється великою продуктивністю. При великій кількості бензину в баку доведеться довго возитися. До того ж, це небезпечно для бензонасоса. Якщо бак порожній, бензонасос може перегоріти, так як бензин при його роботі є охолоджувачем.
2
Є ще один простий спосіб, практикований народними умільцями - видаліть бензин з бака за допомогою клізми з довгим носиком. Якщо за показниками приладів ваш бак майже порожній, відкрийте лючок під сидінням, відкрутіть гайки зі шпильками, від'єднайте колодки штуцери і повністю демонтуйте бензонасос. Залишок палива можете видалити за допомогою шланга.
3
Якщо ви нікуди не поспішаєте і у вас є можливість загнати автомобіль на естакаду або на яму, то від'єднайте хомут, що з'єднує бензопровід з баком і зливайте залишки палива. При пошкодженні бака, що вимагає ґрунтовного ремонту, його доведеться демонтувати. Після демонтажу бак необхідно звільнити від залишків палива, промити як слід спеціальним миючим засобом, після чого промити гарячою водою.
4
Є ще одна проблема, з якою стикаються водії - утворення конденсату, що представляє собою воду, що утворюється на стінках бензобака і смешивающегося з паливом. Крім цього, він сприяє появі іржі, частинки якої також змішуються з бензином і можуть засмітити бензопровід.
5
Радикальний спосіб позбутися від цієї напасті - зняти бак і ретельно промити його. Інший, більш простий спосіб, полягає в тому, що ви прогріваєте машину в гаражі, заливаєте в бензобак ізопропіловий спирт. Після цього покачайте машину наскільки це можливо для того, щоб рідини в баку добре перемішалися, заведіть машину і дайте їй попрацювати.
На автомобілях десятого сімейства Лади використані однакові паливні насоси. І все вузли, які маються на ВАЗ 2110, є і в ВАЗ 2112. Зняття паливного насоса виробляється для його заміни або ж зміни фільтра.
Вам знадобиться
  • - ключ на 17;
  • - ключ на 7;
  • - викрутка;
  • - ключ на 10.
Інструкція
1
Візьміть ключ на 10 і зніміть мінусову клему з акумулятора. Ви збираєтеся проводити роботу безпосередньо в бензобаку, а насос має електричний привід. У разі короткого замикання може статися спалах палива. Перед роботою намагайтеся знеструмлювати автомобіль, щоб убезпечити себе. Ці та подальші дії по зняттю бензонасоса однакові для автомобілів всього десятого сімейства.
2
Зніміть заднє сидіння, під ним ви знайдете паливний насос. Він встановлений безпосередньо в баку, до нього підходить джгут проводів і дві паливні магістралі. Дроти закріплені на магістралі за допомогою хомута-стяжки. Цей хомут потрібно послабити за допомогою викрутки або вістря ножа, попередньо від'єднайте штекер від паливного насоса.
3
Відкрутіть паливні магістралі ключем на 17. Зробивши це, зверніть увагу на те, що на них є прокладки. Постарайтеся під час складання вузла встановити нові, щоб запобігти протікання. Тепер, коли все навісне обладнання, що заважає демонтажу, знято, можна приступати і до зняття паливного насоса для проведення його заміни або чищення фільтра. Фільтр, звичайно, бажано не чистити, а ставити новий, благо вартість його не надто висока.
4
Викриття сім гайок, якими зафіксований паливний насос. Робити це потрібно ключем на 7. Найзручніше використовувати торцевий ключ. По-перше, легше крутити, тому що зусилля потрібно прикладати мінімальне. По-друге, ризик пошкодити грані гайок зменшується, так як торцевої ключ НЕ провертається на них. Можна використовувати як тріскачку, так і ручку у вигляді викрутки з голівкою на 7. Залежить від того, що більше зручно вам.
5
Вийміть кільце ущільнювача після викручування гайок. Це останнє, що утримує насос на його місці, тому після потрібно тільки вийняти його наверх, в салон. Під паливним насосом ще є ущільнювальна гумка. Тепер потрібно замінити насос або паливний фільтр. Це залежить від того, яка причина зняття насоса. Намагайтеся при проведенні ремонту відразу ж замінювати всі гумові вироби, так як старі, швидше за все, вже втратили свою структуру, вкрилися тріщинами, через що якість з'єднання їх набагато погіршився.
6
Проводьте збірку в послідовності, зворотній зняттю насоса. Врахуйте, що стрілка, вибита на верхній кришці бензонасоса, повинна дивитися в сторону багажника. Зауважте, що насос і поплавок конструктивно виконані в єдиному корпусі. Тому навіть заміну датчика рівня палива доведеться виробляти, попередньо знявши паливний насос.
Зверніть увагу
Обов'язково міняйте все прокладки і ущільнювальні елементи. Надмірно затягувати гайки не слід, щоб не пошкодити ці ущільнення.