Як налаштувати інтернет по мережевому підключенню.

Щоб забезпечити всі мережеві комп'ютери доступом в інтернет , необхідно певним чином налаштувати параметри їх мережевих адаптерів. Природно, всі вищевказані ПК повинні бути так чи інакше пов'язані з комп'ютером-сервером.
Інструкція
1
Зазвичай в ролі сервера виступає мережевий комп'ютер, який забезпечений прямим підключенням до інтернет у. Якщо такого ПК ще немає, то краще використовувати найбільш потужне обладнання. В цьому комп'ютері повинні бути присутніми мінімум два мережевих адаптера. Один з них буде з'єднаний з кабелем провайдера, а другий - з локальною мережею.
2
Виберіть підходящий комп'ютер і забезпечте вищеописані з'єднання. Виконайте настройку обраного ПК. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом і виберіть меню «Змінити параметри адаптера». У меню, повинні бути присутніми як мінімум два значка. Клікніть правою кнопкою миші по ярлику підключення до інтернет у. Перейдіть у вкладку «Доступ». Увімкніть загальний доступ для певної локальної мережі, активувавши потрібний параметр і вказавши необхідну мережу.
3
Тепер відкрийте властивості протоколу інтернет а TCP/IP другий мережевої карти, яка підключена до вашої локальної мережі. Активуйте параметр «Використовувати наступний IP-адреса». Заповніть перший пункт даного меню, введи значення статичного IP-адреси. Інші пункти цього меню заповнювати не слід.
4
Виберіть будь-який мережевий комп'ютер, який потрібно підключити до інтернет у. Виконайте настройку протоколу TCP/IP. В поле «IP-адреса» введіть значення, що відрізняється від адреси сервера четвертим сегментом. Натисніть два рази клавішу Tab, щоб визначити маску підмережі і перейди до пункту «Основний шлюз». Заповніть цей пункт, ввівши в нього IP-адресу комп'ютера-сервера. Аналогічним чином заповніть параметр «DNS-сервер». Збережіть настройки мережевої карти.
5
Змініть параметри мережевих адаптерів інших комп'ютерів. Щоразу задавайте нове значення IP-адреси. Це дозволить уникнути конфліктів обладнання всередині вашої локальної мережі.
Якщо хоча б один комп'ютер в невеликій локальній мережі підключений до інтернету , засобами OS Windows можна організувати вихід в інтернет для всієї мережі. Для цього в сістемнойм блоці, який грає роль сервера, потрібно встановити хоча б один мережевий адаптер, який буде пов'язаний з іншими комп'ютерами локальної мережі.
Інструкція
1
Якщо у вашій мережі всього два комп'ютера, вам знадобиться для об'єднання їх в мережу крос-кабель - вита пара, яка з двох кінців підключена до коннекторам RG-45 хрест-навхрест. Його потребує, щоб контакти роз'єму однієї мережевої карти, що відповідають за прийом сигналів, з'єднувалися з контактами інший мережевий карти, що відповідають за передачу, і навпаки. Якщо комп'ютерів в мережі більше двох, вам буде потрібно концентратор або свитч для об'єднання їх в мережу. Комп'ютери підключаються до світч безпосередньо. Пасивне, обтиснуті кросом або безпосередньо, продаються в комп'ютерних магазинах.
2
Тепер вам необхідно налаштувати керуючий комп'ютер. В «Панелі управління" відкрийте папку «Мережа та підключення до інтернету ». Клацанням правою клавішею миші по піктограмі «зовнішнього» адаптера викликайте меню, що випадає. Вибирайте опцію «Властивості» і переходите у вкладку «Додатково». Відзначте прапорцем пункт «Дозволити іншим використовувати підключення ...». Якщо вважаєте за потрібне, дозвольте іншим користувачам управління спільним доступом, зазначивши прапорцем відповідний пункт. Натисніть ОК.
3
Відповідайте «Так» на попередження про зміну IP-адреси. «Внутрішньому» мережного адаптера, який пов'язує керуючий комп'ютер з мережу ю, буде присвоєно статичний мережеву адресу 192.168.1.1. Якщо всередині мережі один з комп'ютерів грає роль FTP- або WEB-сервера, в розділі «Загальний доступ» активуйте кнопку «Параметри». У списку служб відзначте протоколи, які будуть використовуватися всередині мережі.
4
Якщо ви хочете створити власну службу, натисніть «Додати». У новому вікні введіть опис служби, IP-адреса або ім'я комп'ютера, на якому вона буде запущена, номера портів і тип протоколу, які використовуватимуться службою.
5
Протокол DCHP, запущений на керуючому комп'ютері, автоматично привласнює мережеві адреси комп'ютерів в локальній мережі. Незручністю стане те, що мережу буде непрацездатна, коли сервер вимкнений. Щоб уникнути цього, можна призначати комп'ютерам-клієнтам статичні IP-адреси вручну. Зайдіть в «Панель управління» і відкрийте піктограму мережевих підключень. Клацайте для виклику контекстного меню по піктограмі «Підключення по локальній мережі» правою клавішею миші і вибирайте опцію «Властивості».
6
В розділі «Компоненти» відзначте пункт «Протокол Інтернету (TCP/IP)" і активуйте "Властивості". Якщо ви вирішили виставляти IP-адреси вручну, вибирайте «Використовувати наступний IP-адреса». Можна використовувати адресний діапазон 192.168.0.2 - 192.168.0.254. Адреса повинна бути унікальним для кожного комп'ютера мережі. Значення маски підмережі призначте 255.255.255.0. В поле «Основний шлюз» вкажіть мережевий адресу сервера 192.168.1.1.
7
Введіть 192.168.1.1 для пункту «Використовувати наступні адреси DNS». Натисніть «Додатково» і переходите у вкладку DNS. В поле «DNS-суфікс підключення" введіть MSHOME.NET. Відзначте прапорцем пункт «Зареєструвати адреси цього підключення».
8
Запустіть браузер Internet Explorer і зайдіть в меню «Сервис». Вибирайте пункт «Властивості оглядача» і переходите у вкладку «Підключення». Натисніть «Встановити», потім, для продовження роботи, «Далі». Відзначте «Підключити до Інтернету» і тисніть «Далі». Вибирайте «Встановити підключення вручну» і командуйте «Далі» для продовження роботи. Вкажіть «Подключаться через постійне високошвидкісне підключення», знову натисніть «Далі» і в наступному екрані «Готово».