Як зібрати дельтаплан.

Дельтаплан - найпростіший літальний апарат, який використовує для свого руху силу гравітації і взаємодія крила дельтаплана з набігають потоками повітря. Досить велика за розміром крило ускладнює транспортування дельтаплана до місця старту. Однак зібрати дельтаплан можна за півгодини.

Інструкція
1
В відповідно до маркування зберіть всі поздовжні труби каркаса (бічні і кільову). Зберіть поперечні труби каркаса, рульову раму (трапецію), приєднайте нижні розтяжки до неї і покладіть її на землю так, щоб кронштейн стикування був зверху. Помістіть на нього поздовжні і бічні труби каркаса.
2
Візьміть вітрило і надіньте його на поздовжні труби каркаса, стежачи за цілісністю вітрила і правильністю проходження труб в поздовжніх кишенях.
3
З'єднайте каркас і купол з кронштейном рульової рами. Встановіть зверху щоглу з верхніми і нижніми розтяжками. Закріпіть розтяжки на бічних трубах каркаса. Потім закріпіть на боковинах вітрило.
4
На задньому кінці кільової балки закріпіть задні нижню і верхню розтяжки. Підніміть дельтаплан за ніс і закріпіть на рульовій трапеції купол і передні верхню і нижню розтяжки. Натягніть поздовжні і поперечні розтяжки. Закріпіть їх за допомогою контргайок.
5
Закріпіть розтяжками кільової кишеню. Перевірте правильність складання і надійність кріплення.
Зверніть увагу

Перший дельтаплан розробив ще великий Леонардо да Вінчі. Сучасні дельтаплани мають трикутне крило і названі на честь першої літери грецького алфавіту за візуальне схожість. Вага дельтаплана 30-40 кг, а швидкість, яку він може розвивати - до 120 км \ ч.

Сучасні дельтаплани складаються з міцного металевого каркаса (спеціальні сплави дюралю і титану) і вітрила (лавсан, дакрон). Підвісна конструкція рами каркаса дозволяє утримувати в ній пілота вагою до 120 кг.

Для того щоб злетіти, дельтапланерист знаходить похилий ділянка місцевості і робить розбіг проти вітру. Піймавши крилом висхідний потік повітря, пілот за допомогою рами управління набирає певну висоту.

При русі рами вперед, вага пілота розподіляється до задньої частини дельтаплана, літальний апарат починає знижувати швидкість. При русі рами на себе дельтаплан вирівнюється, і швидкість апарату підвищується.