Як укладати шлейф.

Красиве вінчальну сукню зі шлейфом створить урочистий настрій і справить незабутнє враження. Однак такі сукні вважаються непрактичними, так як позбавляють головну героїню торжества свободи пересування.
Інструкція
1
Шлейф - це подовжена частина спідниці, яка красиво струмує по підлозі. Згадайте старовинні обряди вінчання монархів, шлейфи у майбутніх королев тягнулися через усі зали. Якщо ви вирішили надіти плаття зі шлейфом , воно, безсумнівно, справить враження на гостей.
2
Враховуйте урочистість заходу. Найбільш доречний такий наряд, наприклад на вінчанні. На церемонії в РАГСі присутні більше людей, шлейф буде тільки заважати. Присісти, потанцювати, та й просто повернутися буде досить складно.
3
Плаття зі шлейфом , безумовно, красиво, але перш ніж надіти таке вбрання на церемонію проведіть репетицію. Звикнете до нього, походіть по квартирі, навчитеся повертатися і сідати. Продумайте, хто допомагатиме тримати шлейф. Покличте на допомогу родичів або їхніх дітей. Запропонуйте свідкові або подругам допомогти вам. Виберіть плаття з відстібається шлейфом . Зніміть шлейф після церемонії одруження.
4
Якщо плаття зі шлейфом забезпечено турнюром, підніміть нижній шлейф так, щоб він зрівнявся з подолом сукні. Турнюр - це пристосування, схоже на подушечку, накладку, яку пришивають ззаду на нижній спідниці. Природно, спідниця сукні візуально збільшиться, повторюючи модні силуети 19 століття. Шлейф зберіть в складки і прикріпіть до петелька, які розташовані з виворітного боку спідниці.
5
Якщо модель сукні припускає кріплення шлейфу зверху, прикріпіть його на спеціальні петельки, які знаходяться на поясі спідниці. При цьому кріплення замасковані різними декоративними елементами.
6
Щоб тканина шлейфу красиво струменіла збоку сукні, використовуйте спеціальну петельку, яка пришивається до краю шлейфа і одягається на зап'ясті. Зверніть увагу, цей спосіб підійде, якщо матеріал шлейфу легкий.
Зверніть увагу
Якщо ви піднімаєтеся по сходах не піднімайте довгу спідницю сукні занадто високо - максимум 1,5-2 см.
Корисна порада
При носінні сукні зі шлейфом дотримуйтесь головне правило: ні кроку назад.