Як готувати в СВЧ-печі. можна смажити арахіс в мікрохвильовці.

СВЧ-піч , або мікрохвильовка, має кілька переваг перед іншими способами приготування їжі на плиті або в духовці. Мікрохвильові печі економлять час, електроенергію, зберігають вітаміни і корисні речовини. Приготовлені в них страви виглядають більш апетитно і свіжо. Розморожування та розігрівання - це далеко не єдині функції цієї грубки. У ній можна приготувати практично все, від тушкованого м'яса і риби до смачних тортів і десертів. Потрібно тільки знати і дотримуватися деяких правил приготування.
Вам знадобиться
  Інструкція
  1
  Враховуйте розмір, форму продуктів, наявність в них вологи, початкову температуру, щільність. Технологія приготування в СВЧ- печі залежить від властивостей продуктів. Нарізайте овочі або м'ясо на невеликі і однакові шматочки, менше 5 см, щоб мікрохвилі могли проникнути в них з усіх боків. Від цього залежить швидкість і рівномірність приготування.
  2
  Якщо ви готуєте рибне філе, курячі грудки або відбивні, кладіть більші шматки ближче до країв страви, тут вони краще прожаряться, так як отримають більшу кількість енергії.
  3
  Не забувайте, що час приготування прямо пропорційно кількості продукту. Чим більше маса інгредієнтів, тим більше потрібно часу.
  4
  Залиште блюдо після приготування ще на деякий час в мікрохвильовці, щоб воно «дійшло». Періодично перевертайте або перемішуйте продукти, так їжа буде прогріватися більш рівномірно.
  5
  Готуйте пористу і повітряну їжу на середніх рівнях потужності, щоб нагрівання відбувалося рівномірно, інакше зверху продукти будуть готові, а всередині залишаться сирими. Їжа, що містить багато вологи, готується швидше. Додавайте трохи води в посуд, коли готуєте занадто сухі продукти.
  6
  Розморожуйте на низькій потужності. Викладіть продукти на блюдо, накрийте кришкою і поставте в піч. В процесі відтавання частіше перемішуйте або перевертайте продукти.
  7
  Використовуйте шматочки алюмінієвої фольги для захисту від мікрохвиль тих місць страви, які готуються занадто швидко, наприклад, виступаючих частин курки. Накривайте продукти кришкою, це зменшує час приготування їжі, зберігає соковитість і запобігає розбризкування. Користуйтеся спеціальними ковпаками для мікрохвильовки з отворами для виходу пари.
  8
  протикають овочі в декількох місцях, якщо готуєте їх цілими, або робіть надрізи в шкірці, щоб вона не полопалася в процесі готування.