Як прибивати гіпсокартон.

Якщо виникла необхідність в облицюванні нерівних стін, то рекомендується застосувати технологію монтажу гіпсокартону . У такій ситуації спочатку виконується монтаж каркаса, а потім вже облицювання стіни гіпсокартонними листами.
Інструкція
1
Спочатку займіться складанням каркаса. Оцинкований профіль повинен розташовуватися під гіпсокартоном. Зберіть конструкції, які складаються із стійок і напрямних. Прикріпіть їх до стіни за допомогою кронштейнів. Стельовий профіль виступатиме в ролі вертикальних стійок. Вмонтовуйте його в парі з напрямних стельовим профілем. З прямих підвісів зробіть кронштейни і закріпіть їх саморізами до стійки. За допомогою просекателя зістикуйте між собою направляючі і стійку профілі.
2
Стелі стійкового профілю оснащені трьома канавками, які йдуть по всій довжині. У середній канавці повинні зістиковуватися дві гіпсокартонні панелі. Дві бічні канавки будуть центрировать шурупи, які вкручуються в профіль. На спинках профілів є спеціальні отвори, через які проводиться монтаж внутрішньостінних інженерних комунікаційних систем. Дані отвори повинні розташовуватися біля торця профілю.
3
Після того, як ви завершили монтаж каркаса, переходите до установки гіпсокартонних панелей. За підлоги і стелі зробіть розмітку. Позначте місце монтажу напрямних, стійок, а також точки фіксації анкерів для монтажу стоєчних профілів. Врахуйте, відстань між стіною і гіпсокартонної конструкцією має бути мінімальна. Використовуйте як стійкового профілю вузький стельовий ПП.
4
Займіться підготовкою направляючого профілю до монтажу гіпоскартона. Для цього приклейте на нього ущільнювальну стрічку, яка призначена для збільшення позитивних характеристик металевого каркаса. Також ж ви можете використовувати для цієї мети стрічку-самоклейку або будь-яку другу дрібнопористу плівку з полімерів.
5
Профіль прикріпіть до стелі і підлоги дюбелями. Після цього прикладіть лист до профілю та закріпіть його за допомогою саморізів. Таким же способів кріпляться всі інші гіпоскартона листи. При роботі краще всього використовувати шуруповерт.