Як навчитися прошивати телефони.

Щоб додати до мобільний телефон нові функції і поліпшити якість його роботи, зазвичай заміняють програмне забезпечення. Цей процес прийнято здійснювати в домашніх умовах, використовуючи при цьому спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - SGH Flasher/Dumper.
Інструкція
1
Не варто прошивати стільниковий телефон, якщо в цьому немає крайньої необхідності. Почніть з вибору програмного забезпечення. Підберіть файл прошивки, який дозволить вам добитися бажаного результату. Скачайте програму SGH Flasher/Dumper. Переконайтеся в тому, що вона сумісна з вашою моделлю мобільного телефону Samsung. Пам'ятайте про те, що більшість утиліт підходить для заміни програмного забезпечення тільки оригінальних телефонів.
2
Зарядите ваш стільниковий телефон. Під час прошивки кабель живлення краще відключати. Це дозволить уникнути зайвих труднощів. Встановіть вищевказану програму. Вимкніть мобільний телефон і підключіть його до комп'ютера або ноутбука, використовуючи для цього USB-канал.
3
Запустіть програму SGH Flasher/Dumper. Спочатку створіть архів поточної версії прошивки. Це дозволить швидко привести телефон до робочого стану, якщо під час прошивки відбудеться збій. Натисніть кнопку Dump full flash, розташовану в меню NOR Dumping. Введіть назву майбутнього архіву і виберіть папку на жорсткому, в которою його необхідно зберегти. Процес створення дампа може зайняти від 20 до 30 хвилин. Тепер натисніть кнопку Disconnect і відключіть телефон від комп'ютера.
4
Заново здійсните з'єднання ПК з мобільником. Розпакуйте викачаний архів прошивки. Вам потрібно тільки один файл з розширенням .bin. Запустіть програму і натисніть кнопку Flash BIN file, яка розташована в меню NOR Flashing. Вкажіть місце розташування розпакованого bin-файлу. Дочекайтеся завершення оновлення програмного забезпечення телефону. Як і в попередньому випадку, цей процес займе до півгодини.
5
Натисніть кнопку Disconnect і відключіть телефон від комп'ютера. Увімкніть мобільний пристрій і перевірте працездатність важливих функцій. Якщо ви впевнені в тому, що мобільний телефон повністю справний, можете створити дамп нової прошивки.