Як солити печериці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо ви не є завзятим грибником і вас зовсім не тягне на похід в ліс за грибочками і, тим не менш, солоних грибочків хочеться, то найкоротший шлях - це дорога до магазину. Купуйте свіжі печериці і робіть їх солоними.
Вам знадобиться
  • печериця 7-8 кг;
  • цибуля ріпчаста 500 г;
  • перець гострий 500 г;
  • сіль 400 г;
  • рослинне масло;
  • спеції за смаком.
Інструкція
1
Промийте гриби під проточною водою. Очистіть їх, знімаючи з капелюшків шкірку. Промийте гриби ще раз під проточною водою, щоб видалити всі дрібні шматочки очищеної шкірки.
2
Викладіть гриби на рушник і дайте стекти воді.
3
Візьміть глибоку велику миску або каструлю. Перекладіть в підготовлений посуд гриби і засипте їх сіллю. Ретельно перемішайте.
4
Залиште гриби з сіллю настоюватися мінімум на півгодини.
5
Очистіть цибулю. Наріжте його кільцями або півкільцями на ваш розсуд.
6
Промийте під проточною водою і видаліть все насіння з перців. Наріжте їх також як і цибуля - кільцями або півкільцями.
7
Підготуйте банки. Для цього помийте їх з миючим засобом і ретельно сполосніть під проточною водою.
8
Простерилизуйте банки одним із способів: - поставте банки в не включені духовку і запаліть невеликий вогонь. Нехай там стерилізуються протягом півгодини. Вимкніть духовку і вийміть банки, використовуючи прихватки для запобігання опіків; - потримайте спеціальним пристроєм над киплячою водою протягом 5 хвилин; - поставте банки у велику каструлю, залийте їх водою так, щоб вони ховалися повністю, чекайте поки вода закипить, після чого вийміть банки з води спеціальним пристроєм.
9
Покладіть в банки продукти шарами - справжній гриби, цибуля, перець. Повторюйте їх до тих пір, поки банку не наповниться, але пам'ятайте, що верхній шар повинен бути печерицями.
10
Залийте весь вміст банок рослинним маслом. Додайте спеції на свій розсуд.
11
Засукайте банки кришками.
Зверніть увагу
Обов'язково простерилизуйте банки перед засолкою, інакше є ймовірність «підривання» банок або ж гриби можуть швидко прірву.
Корисна порада
Купуючи в магазині гриби, вибирайте поменше і приблизно однакового розміру. Такі гриби будуть однаково Просолов і красиво виглядати при подачі на стіл. Якщо ж все-таки ви придбали великі гриби, просто наріжте їх.