Як їсти паличками. Як їсти морозиво на паличці.

За результатами деяких досліджень обчислено, що в наш час тільки 40% населення землі при їжі користуються звичними для нас столовими приборами. З решти 60% половина воліє користуватися руками, інша половина - паличками. Страви, які необхідно їсти за допомогою паличок, відносяться до японської, китайської, корейської, в'єтнамської та тайської кухні. Звичайно, в будь-якому ресторані європейцеві на його прохання принесуть вилку, але набагато смачніше пробувати національні кухні національними приладами.
Вам знадобиться
  • Палички
  • Пальці
  • Страви східної кухні
Інструкція
1
Як правильно тримати палички? Вкладіть одну паличку між великим і середнім пальцем правої руки. Паличка повинна зайняти таку позицію, при якій вона лежить біля основи великого пальця і у першої фаланги середнього пальця. При цьому вказівний палець стосуватися палички зовсім не должен.Поместіте другу паличку між великим і вказівним пальцем. Великий палець повинен упиратися в паличку знизу, а вказівний палець повинен її накривати сверху.Убедітесь, що кінці паличок паралельні один другу.Держіте нижню паличку не рухомий, маніпулюючи тільки верхній паличкою - рухайте вказівним і великим пальцями вгору і вниз.
2
Як вибрати собі палички? Можливо, причина, по якій вам ніяк не вдається навчитися користуватися паличками, криється ні в учителях і ні в вас особисто, а в тому, що просто палички не того розміру. Одноразові палички з паперових пакетів це, по суті, ті ж пластмасові виделки, хіба вони можуть замінити хороші столові прилади? Якщо ви любите азіатську кухню, є сенс обзавестися власними палочкамі.Разведіте пальці великий і вказівний пальці вашої правої руки під кутом в 90 градусів. Виміряйте цю відстань лінійкою і помножте на півтора. Вибирайте палички по довжині, орієнтуючись на цю цифру. Товщина паличок залежить як від вашої товщини пальців, так і від особистих предпочтеній.Заостренний кінець паличок називається «вистачало» і воно теж буває різне. Палички для локшини бувають з гранчастим «хваталом», з «хваталом» з насічками і з улоговинкою. Палички для натто, страви із зброджених соєвих бобів, - з широким «хваталом», для риби - з вузьким і гострим.
3
Як є рис паличками? Рис в азіатській кухні, як правило, липкий і тому є його паличками легко.Возьміте піалу з рисом в ліву руку, а палички в правую.Захватіте грудочку рису паличками, рухаючи верхньої, і покладіть в рот.Все зернятка, які можуть впасти з паличок, повинні впасти назад у миску.
Зверніть увагу
Ніколи в проміжках між їжею не втикайте палички в їжу і не залишайте їх так. Так чинять на поминках, відзначаючи місце та їжу для небіжчика. Якщо ви робите подібне під час звичайної трапези, ви бажаєте присутнім за столом смерті.
Корисна порада
Якщо вам ніяк не вдається навчитися користуватися паличками через те, що вони у вас розходяться з товстого краю, скріпіть їх там на час навчання звичайної гумкою.