Як зробити швидкість скачування більше. при скачуванні чи потрібно щоб була висока швидкість передачі.

При використанні інтернету нерідко необхідна висока швидкість - наприклад, при перегляді відео в режимі онлайн або при скачуванні файлу. Для збільшення швидкості завантаження ви можете скористатися одним з нескладних способів.
Інструкція
1
Існує два основних способи для підвищення швидкості закачування: вибір більш швидкого тарифного плану або максимальна оптимізація поточного інтернет-з'єднання. Суть оптимізації полягає в мінімізації процесів, які зачіпають чинне підключення до мережі інтернет.
2
При скачуванні з використанням менеджера закачувань, вбудованого в браузер, необхідною умовою є відсутність будь-якої активності в мережі, будь то веб-серфінг або завантаження контенту. Оптимальним буде закрити всі вкладки або закрити браузер в принципі, залишивши лише вікно, в якому показується статус завантаження. Вимкніть всі торрент-клієнти, а також менеджери завантажень, месенджери і всі процеси, які в тій чи іншій мірі можуть завантажувати канал зв'язку з мережею. Вимкніть програми, які містяться на панелі завдань провідника, а також в треї. Проконтролюйте їх відключення за допомогою диспетчера задач, завершивши ті процеси, які досі активні.
3
При використанні менеджера завантажень варто пріслушіватся до тих же рекомендацій, що і при використанні браузера. Крім цього, рекомендується налаштувати пріоритет завантажень таким чином, щоб він був максимальним. Для забезпечення стабільної закачування закачуйте файли по одному. Не запускайте додатки, що використовують підключення до мережі, до завершення завантаження.
4
При завантаженні файлу з використанням торрент-клієнт налаштуйте конфігурацію програми таким чином, що кількість одночасних завантажень дорівнюватиме одному, а пріоритет завантажень - максимальним. Виставте обмеження по віддачі щоб швидкість не перевищувала одного кілобита в секунду. Дотримуйтесь тим же рекомендаціям, що і зазначеним у першому кроці. Пам'ятайте що чим менше ви використовуєте інтернет-з'єднання під час завантаження, тим більш стабільна і вища буде швидкість скачування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8a1uS3q7s-E
При веб-серфінгу і скачуванні інформації з мережі інтернет, часом, вирішальне значення відіграє швидкість , з якою ви можете отримати доступ до ресурсу або скачати інформацію. Швидкість інтернету безпосередньо залежить від вашого тарифу і завантаження каналу провайдера, але ви можете збільшити швидкість , змінивши пріоритети програм, за допомогою яких ви використовуєте вхід в глобальну мережу.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви хочете збільшити швидкість завантаження сторінок, в першу чергу відключіть всі менеджери закачувань і торрент. Цим ви звільните канал для доступу за допомогою інтернет-браузера. Вимкніть завантаження картинок і автоматичне завантаження інформації з сайту в настройках браузера.
2
Максимальна швидкість завантаження веб-сторінок можна забезпечити, використовуючи браузер Opera mini. Після того, як ви виконали попередній крок, запустивши цей браузер. Принципова відмінність від звичайних браузерів полягає в тому, що інформація передається на ваш комп'ютер в стислому вигляді, що зменшує трафік на шістдесят-сімдесят відсотків. Ви можете зробити швидкість ще більше, якщо вимкніть завантаження картинок в браузері Opera mini.
3
Якщо ви хочете забезпечити максимальну швидкість завантаження, вимкніть усі закачування крім тієї, яку ви хочете зараз використовувати. Не використовуйте браузер, інакше ви витратите більший час час на скачування. У разі торрента або менеджера закачувань, виставте максимальні пріоритет завантажень, а також у разі торрента, мінімізуйте дозволену швидкість віддачі. Бажано закачувати файли по одному, виставивши кількість одночасно закачуваних файлів рівним одному. У цьому випадку канал не буде перевантажуватися декількома завантаженнями, а сконцентрується на одній.