Як монтувати пластикові вікна.

Великою популярністю в даний час користуються пластикові вікна . Вони приходять на заміну старим дерев'яним конструкціям. У більшості випадків люди замовляють установку в віконних фірмах. Однак можна виконати це і самостійно. Ви заощадите пристойну суму грошей.
Інструкція
1
Спочатку займіться підготовкою пластикового вікна до монтажу в отвір. Зніміть все частини, що відкриваються. Потім зніміть штапики і видаліть склопакет з рами. Не забудьте видалити захисну плівку з зовнішньої сторони профілю. Встановіть раму пластикового вікна з підвіконням і прикрученими анкерними пластинами в необхідне місце.
2
Переміщайте раму по горизонталі. Зазор між рамою і стіною повинен бути у всіх місцях однаковий. За допомогою дерев'яних клинів і подставочной пластин виставите раму вікна за рівнем у вертикальній площині. Відрегулювати горизонтальний рівень рами ви можете підкладкою під склопакети.
3
Позначте олівцем на рамі місця під отвори. Саме в них будуть встановлені анкерні дюбелі. Потім витягніть раму. За підготовленим мітках просвердлите отвори для дюбелів. Наклейте на раму ущільнювальну стрічку. Врахуйте, рама не повинна стосуватися стіни.
4
Виставите раму в прорізі за рівнем, горизонтально і вертикально. Потім закріпіть її дерев'яними розпірними клинами. У тих місцях, куди будуть встановлюватися дюбеля, поставте дерев'яні колодки.
5
Зробіть в стіні отвори під дюбеля. Вставте бур з внутрішньої сторони рами через отвір, який ви підготували раніше. Крізь раму вставте дюбель в отвір і наживите його. Після цього закріпіть анкери. Не рекомендується затягувати їх сильно, тому що можна розірвати раму. Далі займіться запеніваніе швів по всьому периметру рами. Для цієї мети використовуйте спеціальну монтажну піну. Перед тим, як задувати шви, намочіть стіни води. Піна в даному випадку не буде відставати від стіни. Задуває акуратно. Обов'язково прочитайте інструкцію по застосуванню піни.
6
Встановіть на місце підвіконня. Силіконом обробіть місце, в якому стикується рама, підвіконний профіль і підвіконня. Силікон в даному випадку буде перешкоджати продуванню стику. Підвіконня заведіть під раму і виставите по рівню. Дерев'яними клинами виконайте його фіксацію.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=EhvN2q73KBM
Сьогодні вже ні для кого не є дивиною пластикові вікна . Будь-яка поважаюча себе компанія, яка виготовляє такі вікна, надає безкоштовні послуги з монтажу. Проте якщо все-таки з яких-небудь причин вам доведеться встановлювати пластикові вікна самостійно, нижченаведені рекомендації значно спростять вашу працю і допоможуть заощадити час.
Вам знадобиться
  • дриль, перфоратор, шуруповерт, будівельний рівень, олівець, витратні матеріали (свердла, дюбеля, металовироби, підкладки, монтажна піна).
Інструкція
1
Після того як ви демонтували старе вікно, необхідно підготувати нове до попередньою монтажу. Для цього зніміть всі стулки і частини, що відкриваються вікна. Потім акуратно видаліть штапики і вийміть склопакет з рами. Не забудьте видалити також захисну плівку з зовнішньої сторони профілю, так як згодом видалити її буде проблематично.
2
Далі вставляєте віконну раму в проріз, одночасно виставляючи її по рівню в горизонтальній і вертикальній площинах. Перед цим не забудьте ретельно вичистити місце монтажу рами від сміття і дрібних каменів. Виставляючи раму за рівнем, користуйтеся дерев'яними або пластмасовими підкладками. Спочатку виставте раму по вертикалі, закріпивши в потрібному положенні дерев'яними клинами, а потім можна виставляти її по горизонтальному рівню. Прокреслите олівцем або крейдою мітки правильного положення рами, тому що згодом при свердлінні вона може "піти" (зрушити з місця). Майте на увазі, що зазори між боками рами і стіною повинні бути по можливості однаковими (це залежить від рівня стін). Установка рами за рівнем - це найбільш складний і відповідальний етап монтажу, так як від нього залежить, наскільки довго простоїть вікно і чи буде воно без проблем відкриватися.
3
Потім просвердлюєте з боків рами отвори звичайним свердлом, так як всередині пластикового вікна мається металевий профіль. Досить буде 3-4 отвори з кожного боку. Після цього скористайтеся перфоратором, якщо стіни будинку залізобетонні або вставте в дриль побідитові свердло, якщо будинок цегляний. Просвердлите в стіні отвори прямо через раму, однак при цьому уважно стежте, щоб не "пішов" рівень. Пам'ятайте мітки? Далі вставте в просвердлені отвори пластмасові дюбеля і закрутіть в них шурупи, надійно зафіксувавши раму. Точно так же кріпите раму зверху і знизу.
4
Далі встановлюєте пластикове підвіконня строго за рівнем і навішуєте стулки. Вставляєте склопакети, закріпивши їх штапиками. Відрегулювавши фурнітуру, можна приступати до завершального етапу. Задуває всі щілини між рамою і стіною монтажною піною. Можна при цьому скористатися монтажним пістолетом, а можна просто звичайним балончиком з трубкою. Майте на увазі, що монтажна піна має властивість розширюватися, тому всі шви необхідно заповнювати на 1/3. Пеніть потрібно знизу вгору.