Як відрізнити китайський телефон nokia. n95 китай прошивка.

При покупці стільникового телефону з рук існує певний ризик покупки підробки, і мобільні пристрої компанії Nokia - не виняток. Для того щоб відрізнити китайський телефон Nokia необхідно виконати ряд простих дій.
Інструкція
1
У першу чергу, будьте впевнені в тому, що точно знаєте як повинна виглядати модель, яку ви купуєте. Деякі китайські підробки не тільки не копіюють функції, які є в оригінальних телефону х, але й не збігаються з ними за зовнішнім виглядом. Корисно попередньо вивчити детальний огляд телефону за допомогою таких сайтів, як mobile-review.com щоб мати точне уявлення про те, як повинен виглядати мобільний телефон потрібної вам моделі.
2
Вивчіть корпус моделі. Деталі повинні бути щільно підігнані один до одного. Допустимі невеликі заводські дефекти, але в цілому не повинно бути великих щілин і зазорів, модель повинна нормально реагувати на невеликі натискання, без зміщень і скрипів. Клавіатура повинна мати тільки латинську і російську розкладку, без будь-яких сторонніх символів.
3
Зніміть задню кришку та вийміть батарею. Під батареєю повинні знаходитися наклейки, які свідчать про сертифікацію телефону на території Російської Федерації, а також наклейки з серійним і IMEI номером телефону . Написи повинні бути легко читані і не повинні містити будь-яких смазанності або друкарських помилок. Запишіть IMEI-номер телефону .
4
Увімкніть телефон і перевірте якість дисплея. Картинка повинна бути контрастною і чіткою, екран повинен бути настільки ж якісною, наскільки заявлено в описі. При зміні кута огляду контрастність не повинна змінюватися, зображення повинно бути достатньо чітким для перегляду.
5
Вивчіть меню на предмет невідповідностей з вихідними характеристиками. Іконки повинні бути чіткими і реагувати як на натискання, так і на вибір при пересуванні покажчика. Неприпустимі пропущені пункти меню або додаткові функції, які не заявлені в технічному описі. До числа найбільш частих відносяться вбудований телевізор, функція підключення додаткової сім-карти або підключення карти пам'яті в моделі, в якій дана функція не передбачена.
6
Наберіть на клавіатурі * # 06 #. Дана команда висвітить IMEI-номер телефону , який повинен співпадати із записаним в третьому кроці. У разі якщо команда не дає результату або коди не співпадають, будьте впевнені що ваш телефон - підробка.