Як змінити пароль для входу в інтернет.

Інтернет - всесвітня мережа, що дозволяє користуватися різними інформаційними серверами і електронною поштою. Встановлюючи пароль на вхід в мережу, ви обмежуєте доступ для всіх інших. Коли виникає підозра, що інтернет все-таки використовують, краще змініть пароль.
Інструкція
1
Якщо ви хочете змінити пароль на вхід в інтернет, необхідно знати чинний пароль. Якщо ви забули, то згадайте його за допомогою підказки. Розглянемо можливість зміни пароля в двох найбільш поширених браузерах - "Internet Explorer" і "Mozilla-firefox". Щоб змінити пароль входу в інтернет в оглядачі "Internet Explorer", виконайте наступні операції. В меню «Сервис», виберіть рядок «Властивості оглядача».
2
В цьому вікні клікніть вкладку «Зміст», в рядку «Обмеження доступу» активуйте команду «Включити».
3
Виберіть вкладку «Загальні» і в розділі «пароль -допуск» натисніть на «Змінити пароль».
4
Спочатку наберіть старий пароль, т.к. без нього система не дасть дозвіл на зміну пароля, після цього наберіть новий і підтвердіть його. Пароль може містити літери російського або латинського алфавіту, заголовні букви, цифри і розділові знаки. Так само введіть підказку, вона необхідна на той випадок, якщо ви забудете пароль, але вибирайте таку, щоб нею не скористалися інші. Підтвердіть зміну пароля командою «ОК» внизу вікна.
5
Якщо ви використовуєте оглядач "Mozilla-firefox", а в ньому мастер- пароль, то його так само можна змінити, знаючи діючий пароль. У вікні «Налаштування» зайдіть на вкладку «Захист» та активуйте команду «Змінити мастер- пароль».
6
Як і в "Internet Explorer" спочатку наберіть старий пароль, а потім новий. Підтвердження нового пароль ще раз і натисніть "ОК"
Зверніть увагу
Якщо ваш пароль буде містити великі та малі літери, знаки пунктуації та цифри одночасно, то така комбінація буде вважатися складним паролем.
Корисна порада
Якщо при зміні пароля на вхід в інтернет поруч з вами хтось присутній, прикрийте клавіатуру рукою під час введення, це допоможе забезпечити конфіденційність новому паролю.