Як заборонити програмам виходити в інтернет.

Деякі програми періодично запитують через інтернет свої оновлення, тим самим, використовуючи зайвий трафік. Це незручність можна усунути, скориставшись функціями деяких антивірусних програм.
Інструкція
1
Kaspersky CrystalЕто потужний антивірус, давно зарекомендував себе на ринку програмного забезпечення. Вбудована функція блокування доступу дозволяє заборонити програмам виходити в інтернет для скачування оновлень. Відкрийте програму, викличте панель «Контроль безпеки», в правому верхньому куті натисніть «Налаштування». У лівій частині вікна в розділі «Захист» виберіть підрозділ «Мережевий екран», встановіть прапорець «Увімкнути Мережевий екран» у правій частині вікна, натисніть "Налаштування ...". У вікні, зайдіть на вкладку «Правила фільтрації», виберіть зі списку програму, якою потрібно закрити доступ, і натисніть «Додати». У вікні «Мережеве правило» в розділі «Дії» виберіть «Заблокувати», в розділі «Мережевий сервіс» виберіть «Web-Browsing», натисніть ОК. У решти відкритих вікнах тисніть ОК.
2
Kaspersky Internet SecurityЗапустіте програму, в правому верхньому куті натисніть «Налаштування». У лівій частині вікна в розділі «Захист» натисніть «Мережевий екран», натисніть «настроках ...». Далі виконуйте дії, описані для попередньої програми, починаючи з «Правил фільтрації».
3
Outpost SecuritySuite Pro 7Запустіте програму, увійдіть в «Налаштування» у верхній частині вікна. У групі «Брандмауер» виберіть «Правила для додатків», знайдіть у списку свою програму (якщо її там немає, натисніть «Додати» і внесіть її в список), натисніть «Редагувати». У вікні «Редактор правил» на вкладці «Загальні» виберіть «Блокувати всі дії», натисніть ОК і ще раз ОК у першому вікні.
4
ESET Smart SecurityЗапустіте програму, в лівій частині вікна виберіть «Налаштування», в центральній частині вікна відзначте «Вкл. розширений режим », натисніть« Так ». У лівій частині вікна виберіть «Персональний файервол», «Додаткові налаштування персонального брандмауера». У вікні, натисніть «Персональний файервол» і «Автоматичний режим з винятками (правила, визначені користувачами)» зі списку «Режим фільтрації». У лівій частині виберіть «Правила і зони», праворуч у списку «Редактор зон і правил» натисніть «Налаштування ...», натисніть «Створити». На вкладці «Загальні» введіть назву нового правила в поле «Ім'я», а в списку «Дія» виберіть «Заборонити». На вкладці «Локальний» натисніть «Огляд» і виберіть шлях і ім'я програми, натисніть «Відкрити», ОК, ОК.