Як налаштовувати комп'ютери при підключенні до мережі.

Параметри налаштування мережевих комп'ютерів повністю залежать від їх призначення і способу створення даної мережі . Дуже важливо правильно вибрати паарметри доступу до загальномережним ресурсам.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте для створення локальної мережі роутер або маршрутизатор, то вимкніть функцію DHCP в настройках цього мережевого устаткування. Зазвичай даний пункт розташований в меню WAN або LAN. Це дасть можливість використовувати статичні IP-адреси ваших комп'ютерів.
2
Відкрийте панель управління і виберіть меню «Мережа та інтернет». Тепер перейдіть в меню «Центр управління мережами і загальним доступом». Знайдіть пункт «Зміна параметрів адаптера» і відкрийте його. Виберіть значок потрібного мережевого адаптера і відкрийте його властивості. Виділіть пункт «Протокол інтернету TCP/IP (v4)» та натисніть кнопку «Властивості».
3
У першому меню встановіть прапорець поруч із параметром «Використовувати наступний IP-адреса». Задайте значення постійно адреси для цієї мережевої карти. Натисніть кнопку «Ок», щоб зберегти налаштування даного меню. Це дозволить швидко знаходити цей комп'ютер в мережевому оточенні.
4
Відкрийте меню «Змінити додаткові параметри спільного доступу". Знайдіть профіль «Домашній або робочий» і розгорніть меню його налаштувань. У найпершому меню активуйте пункт «Включити мережеве виявлення». Це дозволить отримувати доступ до настроюється комп'ютера всередині локальної мережі . Якщо до цього ПК підключений принтер, який повинен бути використаний іншими мережевими комп'ютерами, то активуйте пункт «Включити загальний доступ до файлів і принтер ам».
5
Обов'язково встановіть прапорець навпроти параметра «Включити загальний доступ», розташований в підміню «Загальний доступ до файлів і папок». Це дозволить вам створювати загальнодоступні каталоги, які можуть бути змінені усіма мережевими користувачами. Натисніть кнопку «Зберегти зміни» і перезавантажте комп'ютер.
6
Виконайте аналогічну настройку інших мережевих ПК, використовуючи ті параметри, які необхідні кожному конкретного комп'ютера.