Як вручити подарунок на день народження.

Привітати з днем пик денья не так просто, як може здатися на перший погляд. І якщо з покупкою подарунка після довгих мук все більш-менш ясно, залишається найцікавіше - потрібно його вручити. Якщо ви не з тих, хто мовчки суєт пакет з презентом у руку імениннику і вимовляє: «Ну, це тобі», читайте інструкцію.
Вам знадобиться
  • обгортковий папір, банти
Інструкція
1
Оформіть ваш подарунок красиво і незвично. Звичайно, упаковка - не головне, але, все ж, краще нехай вона буде. Те, що спочатку упаковано в коробку, можна просто обклеїти подарунковій папером і обв'язати стрічкою, а от якщо ваш подарунок коробочки не має - доведеться підключити фантазію. Відмовтеся від пакетів, якщо тільки вони не виготовлені спеціально для подібного випадку. Повірте, навіть найдорожчий подарунок, піднесений винуватцеві торжества в поліетиленовому пакеті з написом «Ашан» ніколи не справить такого враження, як приємна дрібниця, витончено і цікаво упакована. Маленькі предмети можна загортати в обгортковий папір в стилі великий цукерки або хлопавки, а великогабаритні речі незвично і яскраво виглядають в прозорому поліетилені, зав'язаному зверху бантом.
2
Як ви будете вручати свій презент? Ще не придумали або не надаєте цій процедурі великого значення? Зовсім дарма! Імениннику, безумовно, важливо вашу увагу і зміст самого подарунка, але якщо ви піднесете його незвично, то це, напевно, запам'ятається. Для дівчат відмінно підходить варіант з грою в хованки. Якщо збираєтеся подарувати коханій щось не дуже велике, заховайте предмет де-небудь на своєму тілі і попросіть його знайти. Пара хвилин незабутніх вражень вам обом забезпечена! Більш платонічний варіант пряток - попросити іменинника відшукати свій подарунок в квартирі, орієнтуючись на залишені в різних куточках, підказки. Весело і незвично.
3
Подарунок - це ще не все. Велике значення має і те, що ви скажіть людині. Адже день пик денья - час побажань і усіляких похвал. Найкраще підготувати урочисті слова і вимовити їх у момент вручення, але якщо ораторське мистецтво - не ваш коник, привітання можна написати на листівці. Тут найважливіше сказати щось від себе особисто. Речі і вірші писати можуть не всі, але навіть якщо ви читаєте з папірця строчки, здобуті вночі в інтернеті, постарайтеся надати їм відтінок особистого привітання. Читайте, як говоритися, з душею.
Зверніть увагу
Не варто дарувати речей, які можуть образити людину. Нехай навіть ви абсолютно щиро жартуєте. Кружка із зображенням оголеного чоловічого торса або у формі жіночих грудей може припасти до вподоби далеко не кожному.
Корисна порада
Якщо ви запізнилися на торжество і переживаєте з цього приводу, не варто впадати у відчай. Подарунок, вручений самим останнім, запам'ятається імениннику найкраще.