Як додати номер icq.

ICQ - це відомий месенджер в інтернеті. Така програма дозволяє користувачам спілкуватися між собою. Щоб обмінюватися повідомленнями один з одним, потрібно додати номер ICQ співрозмовника в список контактів.
Інструкція
1
Встановіть ICQ на ваш комп'ютер, якщо вона ще не встановлена. Найостаннішу версію програми ви знайдете в мережі інтернет. Просто введіть в пошуковому рядку запит «скачати ICQ». Як тільки ви скачаєте на свій ПК інсталяційний клієнт, треба два рази клікнути по ньому мишкою. У період інсталяції можна призначити шлях установки і змінити інші параметри, наприклад, установка пошуку за замовчуванням. Після установки додатка потрібно запустити його. Виберіть кнопку «Реєстрація». Необхідно заповнити всі поля в запропонованому вікні.
2
Придумайте надійний пароль для авторизації. Після заповнення форми на реєстрацію на вашу електронну адресу прийде лист з вказаною посиланням на активацію. Перейшовши по посиланню, ви зареєструєте свій аккаунт. Відкрийте програму і увійдіть в ICQ. Потім натисніть «Меню». Виберіть пункт «Додати новий контакт». Потрібно клікнути по ньому і дочекатися відкриття нового вікна.
3
У віконці введіть номер ICQ вашого друга і натисніть кнопку «Знайти». Якщо вам номер ICQ невідомий, то можна скористатися іншими даними. Це може бути емейл, нікнейм. Можете шукати по справжнього прізвища та імені, якщо інтересуемой людина зареєструвався під своїм іменем. Можливо, вам допоможуть додаткові дані: країна, вік, місто, мова та інше.
4
Але пам'ятайте, що користувач може вигадати інформацію про себе. Ви можете почати пошук з поставленим галочкою «Тільки в мережі», якщо потрібно відшукати людей в онлайні. Можна здійснити простий варіант пошуку, щоб отримати більш широкі результати. Вам висвітяться контакти, які підходять під ваші задані параметри. Час пошуку займе декілька секунд. Коли програма відшукає потрібного користувача, необхідно натиснути кнопку «Додати» навпроти його ника. Тепер новий друг доданий в вашу книжку контактів.
Однією з найпоширеніших програм для спілкування є ICQ. У ній можна обмінюватися повідомленнями з користувачами, передавати різні файли, а також здійснювати відеодзвінки (у нових версіях). Зареєструвати ICQ номер не так складно. Є декілька способів.
Інструкція
1
На офіційному сайті компанії ICQ скачайте дану програму, натиснувши на посилання, зазначену нижче. Також є онлайн-версія web-icq. Для отримання власного UIN (унікального ідентифікаційного номер а) вам необхідно натиснути на кнопку, яка розташована у верхньому кутку сторінки «Реєстрація ICQ».
2
Відкриється форма для заповнення. В графах «Ім'я», «Прізвище», «Адреса електронної пошти», «Пароль», «Дата народження» введіть потрібні дані. Вони будуть потрібні вам надалі, щоб увійти в програму ICQ. Придумайте максимально складний пароль, який містить не тільки букви, але і цифри. Завдяки такому поєднанню ви вбережете себе від злому ISQ. Натисніть кнопку «реєстрація», після чого на ваш поштовий електронний ящик прийде лист про підтвердження особистості і з пропозицією заповнити більш докладну анкету про себе. В ICQ-агенті впишіть логін (електронна пошта) і пароль.
3
Можна скористатися спеціальним СМС-сервісом. Використовуючи цей метод для реєстрації номер а ICQ ви економите час, який витратили б, заповнюючи анкети. Ця процедура дуже зручна і проста. Відправте повідомлення зі словом «regnomer» (без лапок) на короткий номер 1121. У відповідь вам прийде повідомлення з особистим UIN і паролем для ICQ. Перед відправкою запиту уточніть вартість такого СМС-повідомлення у свого мобільного оператора стільникового зв'язку.
4
ICQ- номер можна купити в спеціальних інтернет-магазинах. Якщо у вас є зайві грошові кошти і не терпиться придбати незвичайний номер , скористайтеся цим методом. Улюблена комбінація цифр, а також їх кількість доступно в межах від 50 до 500 рублів. Коливання ціни залежить від самого номер а. Ціна «золотих» ідентифікаційних номер ов може досягати декількох десятків тисяч рублів.