Як писати повідомлення в мережі.

Раніше написані листи можна було передавати тільки на папері. Зараз користувачі спілкуються за допомогою спеціальної програми ICQ, агента Mail.Ru або на форумі, в соціальних мережах. З появою комп'ютера та інтернету писати повідомлення в мережі стало легко.
Інструкція
1
Виберіть користувача, якому будите писати повідомлення. Клікніть по його імені або аватару. При цьому в деяких форумах потрібно клацати правою кнопкою миші, а не лівою. В меню виберіть кнопку «Профіль користувача». Ви опинитеся на його сторінці. Знайдіть поруч з аккаунтом кнопку для відправки повідомлення . Як правило, такий напис називається «Відправити повідомлення», «Написати користувачеві» або щось подібне. Натисніть на неї.
2
Введіть питання в поле «Тема», який ви бажаєте задати. Як звичайно, на форумах цей пункт необов'язковий. Однак, якщо ви пишіть незнайомому користувачеві, то бажано це вказати, щоб повідомлення не було схоже на спам. Потім під темою введіть текст. Ви можете прикріпити файл різного формату до послання. Це може бути фото, відео, аудіо. Далі натисніть «Попередній огляд». Перегляньте написаний текст і перевірте його на помилки. Потім тисніть «Відправити». Послання буде надіслано користувачеві.
3
Завантажте програму для передачі повідомлень. Найбільш відомі месенджери - це аська, скайп. Щоб передати повідомлення через ці програми, потрібно мати зареєстрований обліковий запис. Зареєструйтеся та активуйте аккаунт. Якщо ви хочете написати адресату в програмі, наприклад, ICQ, то відшукайте його нікнейм в списку і клацніть по ньому 2 рази лівою кнопкою миші.
4
На екрані ви побачите вікно повідомлень, яке розділене на дві частини. У верхньому відділі вікна можна спостерігати повідомлення вашого друга і свої відправлені послання. У нижньому розділі ви будите писати текст користувачеві. Там є і додаткові функції, де ви можете поміняти розмір і колір шрифту, знайти різні смайлики і інші значки. Після того як повідомлення написано, можна його відправити, натиснувши два рази на клавішу Enter або за допомогою кнопки «Відправити», яка знаходиться в нижньому куті вікна.
5
Зверніть увагу, що користувач все одно отримає повідомлення, якщо його немає в онлайні. Як тільки він підключиться до асьці, він отримає вашу інформацію.