Як поставити цілі на рік.

Цілі на рік люди зазвичай ставлять в ново рік нюю ніч. Під дзвін келихів в голові звучать бажання, а в серці запалюється вогник надії, що протягом цього рік а, нарешті, ви досягнете того, чого хочете. Але якщо ви дійсно бажаєте досягти якої-небудь серйозної мети, сподіватися тільки на удачу не варто. Необхідно вміти правильно ставити перед собою цілі.
Інструкція
1
Мета повинна бути записана на папері. Якщо мета знаходиться тільки у вашій голові, то її не існує. Візьміть аркуш паперу і ручку, сформулюйте вашу мету найбільш докладно. Наприклад, ви хочете схуднути. Напишіть: «Я схудла на 12 кг, тепер я струнка і вродлива дівчина з параметрами 96-70-96». Тобто ви повинні врахувати, що, формулюючи подібним чином мета, ви самі себе заганяєте в рамки точності, які не зможете порушити. До того ж, відомо, що думки й слова набувають реальну форму, і чим докладніше ви напишіть бажання, тим більше точно воно здійсниться.
2
Тепер необхідно свою довгострокову мету розділити на підпункти. Тобто ви повинні написати, яким чином досягнете свою мету за рік. Якщо продовжити тему схуднення, то подцели можуть бути наступні: 1. Буду займатися фітнесом 3 рази на тиждень по 1 годині; 2. Скоректує своє харчування, проконсультуюся з дієтологом, і буду суворо дотримуватися його рекомендацій; 3. Буду ходити на коригувальний масаж 3 рази на тиждень; 4. Проробивши курс мезотерапії.
3
Обов'язково напишіть, чому ви вважаєте, що зможете досягти поставленої мети. Наприклад, ваша знайома, використовуючи ці методи, схудла приблизно на теж кількість кілограм, на яке хочете й ви. Тут повинен зіграти свою роль принцип «вона змогла, і я зможу».
4
Визначення тимчасових термінів відіграє велику роль в постановки мети. Повністю ваше бажання повинно виповнитися через рік, але цей проміжок часу потрібно розбити на більш дрібні. Наприклад, через один місяць ви схуднете на 2 кг. Таким чином, на кожен місяць ви можете поставити мету - яка кількість кілограмів скинете. Адже за короткий термін походить нелегко, та й дуже шкідливо для організму.
5
Описані вище принципи постановки мети, допоможуть вам досягти будь-якого блага. Головне - весь шлях, який належить виконати, прописати дуже точно і ні в якому разі не відступати від наміченої мети.