Як зняти блокування з паролем з Нокіа. блокування кнопок телефону.

Блокувальний код використовується на телефонах фірми " Нокіа " для захисту телефону, сім-карти або від використання з сім-картою іншого оператора. Залежно від виду захисту, існують різні види операцій, які повинні бути проведені.
Інструкція
1
Блокування стільникового телефону призначена для збереження в безпеці даних власника, що знаходяться в пам'яті мобільного в разі втрати або крадіжки телефону. Найкращим варіантом буде використання коду скидання налаштувань або коду обнулення прошивки. Ви зможете з легкістю знайти ці коди в мережі, однак найкращим варіантом буде запитати їх у виробника за контактами, розташованим на сайті www.nokia.com, надавши IMEI-номер телефону.
2
Ви також можете зіткнутися з таким видом захисту, як блокування телефону під оператора. У цьому випадку телефон блокується під одного постачальника послуг стільникового зв'язку. При спробі включення телефону з сім-картою іншого оператора з'являється запит на введення коду розблокування. У цьому випадку необхідно звернутися в представництво оператора, під якого заблокований ваш мобільний телефон. Перейдіть на його офіційний сайт, після чого зв'яжіться за допомогою гарячої лінії, написавши листа або відвідавши представітельсто. Надайте IMEI-номер телефону, а також додаткові дані, які можуть бути запитані, після чого ви отримаєте на руки код розблокування.
3
Блокування сім-карти використовується для забезпечення максимальної безпеки особистих даних абонента, таких як номер телефону, телефонна книга, а також повідомлення. При блокуванні пін-кодом неможливо використовувати сім-карту, а після триразового невіруючих введення сім-карта блокується. Розблокувати її можна тільки за допомогою пак-коду, який ви зможете знайти на упаковці від сім-карти. У разі якщо введення пак-коду не представляється можливим, зверніться до представництва вашого стільникового оператора для того, щоб отримати нову сім-карту. У цьому випадку ваші особисті дані будуть втрачені, але ви збережете свій телефонний номер.