Як зняти задні сидіння на "Рено Логан". hрен логан Як зняти сидіння.

Популярність машини Рено "Логан" серед російських автолюбителів цілком з'ясовна. За порівняно невелику суму грошей можна придбати надійний, комфортний і місткий автомобіль. А якщо зняти задні сидіння, то в салон Рено "Логан" поміститься і досить великогабаритний вантаж.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ на «13»;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Підготуйте машину до демонтажу задніх сидінь. Звільніть задню полку, витягніть половики. Акуратно відтягніть вперед подушку заднього сидіння . Знайдіть і витягніть фіксатори сидіння з отворів в кузові. Можлива ситуація, при якій фіксатори прикипівши до отворів через довгої експлуатації. В цьому випадку, не застосовуючи особливою фізичної сили, в декілька підходів розгойдайте фіксатори, смикаючи подушку в різні боки.
2
Вийміть подушку з салону автомобіля. Знайдіть два болти, які розташовуються внизу, праворуч і ліворуч від спинки заднього сидіння .
3
Приступайте до демонтажу задньої спинки. Отвинтите два болта і підніміть спинку, виймаючи її фіксатори з отворів в задній перегородці кузова. Відведіть убік ремені безпеки і витягніть спинку з салону. Якщо ремені опинилися в несправному стані, зніміть їх з кріплень. Для цього, знявши накладку пряжки ременя, виверніть що закріплює її болт. Після чого викруткою від'єднайте гвинт верхнього кріплення облицювання на центральній стійці кузова.
4
Витягніть кронштейн ременя. Щоб зробити це, відтягніть облицювальний матеріал. Не звертайте уваги на опір фіксаторів, кріплення зроблені в розрахунку на аварійну ситуацію, тому зламати їх досить складно. Після кронштейна необхідно витягти також і мову ременя безпеки.
5
Зніміть нижній кронштейн і облицювання стійки. Витягніть інерційну котушку цілком з стійки кузова. Витягніть вивільнену задню спинку з салону. Найкраще виконувати демонтаж задніх сидінь автомобіля Рено Логан з помічником.
Зверніть увагу
Загляньте в інструкцію, щоб з'ясувати яка кількість вантажу можна безпечно перевозити в салоні автомобіля Рено "Логан". Перевірте надійність кріплення вантажу в салоні.
Корисна порада
Відповідально поставтеся до збереження в цілісності всіх дрібних деталей, особливо фіксаторів. Пошкодивши хоча б один з них, ви отримаєте при зборі абсолютно незручний задній диван, подушка якого буде зміщуватися під час руху.