Як вибрати вбудований електричний духова шафа.

З кожним роком все більше людей починає віддавати перевагу комплектам вбудованої техніки. Найчастіше такий комплект складається з вручений поверхні і духового шафи . До вибору техніки потрібно підходити відповідально.
Інструкція
1
Комплекти бувають залежні і незалежні. Духовий шафа, яка встановлюється під варильну поверхню і має загальне управління з нею, прийнято називати залежним. Всі загальні органи управління найчастіше розташовуються на передній панелі духовки. Незалежний комплект складається з окремого духового шафи і окремої варильної панелі. У цьому випадку духову шафу ви можете прибрати з-під вручений панелі і перемістити в будь-який куточок кухонного простору. Наприклад, можете його вбудувати над стільницею або в окремий шафу.
2
Великою популярністю користуються вбудовуються електричні духові шафи. Вони можуть бути статистичними і багатофункціональними. Статистична духовка набагато дешевше, ніж багатофункціональна. Відповідно, можливостей у неї теж менше. У статистичних духовок є верхній і нижній нагрівальний елемент. Також існують моделі, які мають ще й гриль. У такому духовій шафі він зазвичай обертається і забезпечується прогрів і обсмажування продукту з усіх боків.
3
В багатофункціональної духовці використовується інша система. Вентилятор рівномірно розподіляє гаряче повітря по всій площі духового шафи . Страви повністю пропікаються. З такою духовкою ви можете забути про підрум'янених зверху і сирих всередині пирогах. У багатофункціональної духовки є кілька режимів роботи. З її допомогою можна швидко розморожувати продукти, готувати їжу на пару і піцу. У більшості моделей є декілька режимів роботи гриля.
4
При виборі електричного духової шафи обов'язково зверніть увагу на спосіб очищення. Хороші виробники впроваджують функції, які допомагають полегшити цей процес. Досить часто можна зустріти духові шафи, в яких використовується каталітична очистка.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=3MK-YOtM4NI