Як збільшити пам'ять в телефоні Sony Ericsson. Як збільшити розмір стандартної пам'яті в телефоні.

Мобільні телефони Sony Ericsson позиціонуються як повноцінні мультимедійні апарати, що дозволяють прослуховувати музику, дивитися фільми і грати в ігри. Для максимізації вільного місця в стільниковому телефоні цієї марки ви можете скористатися рядом простих дій.
Інструкція
1
У разі якщо ваш телефон підтримує додаткові карти пам'яті, купите карту більшого розміру ніж та, що йде в стандартній комплектації телефону. Однак будьте обережні, ваш телефон може не підтримувати карту пам'яті великого обсягу. Завжди перевіряйте карту пам'яті після покупки, вставивши її в телефон відразу після купівлі. Для максимізації вільного місця на карті видаліть всі файли або через файловий менеджер телефону, або використовуйте кардрідер і видаліть файли через комп'ютер.
2
Видаліть всі файли, які не потрібні вам, за допомогою файлового менеджера телефону. У багатьох моделях цієї марки ви можете видалити кілька файлів одразу, попередньо зазначивши їх. Скористайтеся цією можливістю для економії вашого часу.
3
Ви також можете видалити файли з пам'яті телефону за допомогою комп'ютера, попередньо синхронізувавши мобільний з комп'ютером. Зазвичай всі необхідні для цього компоненти ви можете знайти в комплектації стільникового, в іншому ж випадку буде потрібно знайти їх самостійно. Дата-кабель для синхронізації ви зможете купити в магазині стільникового зв'язку, драйвера ж скачайте на офіційному сайті www.sonyericsson.com. Встановіть драйвера, після чого підключіть телефон до комп'ютера. Необхідне здійснення дій саме в цій послідовності, інакше синхронізація може пройти некоректно.
4
Подключітв телефон до комп'ютера, запустіть програмне забезпечення для синхронізації. Відкрийте файлове меню телефону. Видаліть непотрібні вам файли, а також заводські мелодії, картинки і відео. У разі якщо на цих файлах стоїть захист, створіть такі ж файли, але вагою в один кілобайт і скопіюйте їх з заміною вихідних. Таким чином ви зможете максимально розширити вільне місце на вашому телефоні .