Як зняти полірування з меблів.

Пошкоджене в багатьох місцях, а також помітно потьмянілу з часом лаковане покриття меблів , як правило, значно псує її зовнішній вигляд. Іноді, щоб вдихнути в полірований шафа або столик нове життя, достатньо всього лише змінити лакове покриття, а то і зовсім від нього позбавитися.
Інструкція
1
Зняти полірування з меблів можна за допомогою таких відомих кожному розчинників як скипидар, розчин денатурованого спирту або аміаку. Для зняття поліровки ретельно втирайте в поверхню меблів одне з цих коштів за допомогою тонкої металевої вати. До речі, такий спосіб зняття лаку є найпростішим і популярним серед людей.
2
Поліровку з меблів можна видалити і за допомогою звичайного ацетону. Змочіть приготовлену ганчірку в цій речовині, розкладіть її на лаковану поверхню і накрийте поліетиленом, щоб ацетон не випаровується. Через півгодини, розм'якшений лак зніміть з допомогою шпателя. Ефективність такого способу видалення старої поліровки повністю залежить від якості лаку.
3
На прилавках спеціалізованих магазинів можна знайти особливі розчинники і змиву, призначені для зняття поліровки з різних поверхонь. Користуйтеся ними правильно, дотримуючись інструкції, що додається, адже якщо смивка проникне досить глибоко в мікропори дерева, подальше нанесення лаку на цю поверхню стане практично неможливим. У пази, канавки, западини і інші важкодоступні місця меблів наносите змивку за допомогою невеликої пензлика.
4
Відмінним помічником для зняття поліровки з меблів є шліфувальний верстат. З його допомогою від старого лаку можна позбутися за лічені хвилини. Спершу скористайтеся великої шкіркою, а потім дрібною. Є у продажу компактні шліфувальні машинки, що підключаються до пилососа. Під час їх використання пил, що утворюється в результаті шліфування, не розлітається в різні боки.
5
Деякі люди вважають за краще знімати полірування з меблів за допомогою спеціальних будівельних фенів. Цей спосіб не зовсім вдалий, адже видалення лаку таким феном, наприклад, зі шпонірованного масиву, може призвести до відшарування фанеровки.