Як включити диспетчер задач якщо він відключений адміністратором.

Диспетчер завдань - зручний інструмент Windows, що дозволяє позбавитися від завислої програми або процесу, а при необхідності запустити новий процес. Ці можливості, як правило, не дуже й потрібні звичайному користувачеві, тому в корпоративних мережах з розвиненими системами розмежування прав користувачів диспетчер задач може бути відключений системним адміністратором.

Чи можливо включити диспетчер задач якщо він відключений адміністратором?

Якщо ситуація така, як описана вище, то включити диспетчер задач не вдасться. Не для того адміністратор його відключав. А за спробу обійти обмеження безпеки можна ще й добре отримати від начальства.

про якщо повідомлення про те, що диспетчер задач відключений адміністратором, ви побачили на своєму домашньому комп'ютері, де крім вас і адміністратора-то ніякого не було ніколи - тут є привід для тривоги. Найімовірніше, це ознака активності вірусу - адже за допомогою диспетчера задач вірус нескладно виявити і знищити.

Перш за все, спробуйте різні способи запустити диспетчер. Натисніть Ctrl + Alt + Del, Ctrl + Shift + Esc, клацніть правою кнопкою по панелі задач і виберіть «Запустити диспетчер задач». Якщо в результаті всіх цих дій крім все того ж повідомлення про те, що диспетчер задач відключений адміністратором, домогтися нічого не вдалося, значить справа погано, і прийшла пора більш рішучих мер.Чтоби знову дозволити запуск диспетчера завдань, видаліть ключі реєстру [HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem] " DisableTaskMgr "і [HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersionPoliciesSystem]" DisableTaskMgr ". Не будемо нагадувати, що будь-які маніпуляції з реєстром небезпечні, і можуть привести до краху системи. Тому, якщо ви не впевнені, що зможете видалити саме потрібні ключі - краще зверніться до кваліфікованого фахівця. Того ж ефекту, як при видаленні ключів, можна домогтися, набравши в командному рядку («Пуск - Виконати») gpedit.msc. Запуститься редактор групових політик. Переслідував «Конфігурація користувача - Адміністративні шаблони - Система - Можливості Ctrl + Alt + Del - Видалити диспетчер задач» подивіться, чи варто там значення «включено». Це значить, що включено видалення диспетчера задач. Змініть значення на «не заданий» або «відключений». Диспетчер задач знову буде доступний.

Щоб переконатися в наявності вірусної активності, спробуйте просто перезавантажитися. Якщо після перезавантаження диспетчер задач знову сам собою відключився - діяльність вірусу доведена. Озбройтеся антивірусами і допомогою фахівців, і вилікуєте свою систему. А як після цього зробити доступним диспетчер задач ви вже знаєте.