Як використовувати целюлозу.

Целюлоза (клітковина) має цілу низку корисних властивостей. Мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), отримана з волокон бавовни шляхом очищення і тонкого подрібнення, не розщеплюється травними ферментами і дуже гігроскопічна. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт, вона знижує апетит, поглинає токсини, очищає і стимулює кишечник. Це зумовило використання целюлози для зниження ваги і очищення організму. Схуднути за допомогою МКЦ можна таким чином.
Вам знадобиться
  • Мікрокристалічна целюлоза в таблетках
Інструкція
1
Розрахуйте необхідну кількість таблеток МКЦ, виходячи з добової дози і тривалості курсу прийому препарату. У перші дні доза повинна становити не більше 10 таблеток на добу, розділених на 3 прийоми, потім поступово збільшується до 20 - 30 таблеток. Не слід приймати більше 50 таблеток МКЦ в день. Щоб отримати помітний ефект, препарат потрібно використовувати протягом мінімум 3 - 4 тижнів.
2
Целюлоза вбирає в шлунку і кишечнику не тільки шкідливі, але і корисні речовини, створюючи дефіцит вітамінів і мікроелементів. Тому придбайте в аптеці полівітаміни і препарати кальцію. Приймайте їх відповідно до інструкцією протягом всього курсу прийому МКЦ.
3
Підберіть для себе підходящу низькокалорійну дієту із загальною кількістю кілокалорій не більше 1000 - 1500 в день. Розробіть хоча б мінімальну програму фізичних вправ. Наприклад, робіть легку ранкову гімнастику і більше ходіть пішки. Схуднути тільки на микрокристаллической целюлозі, поїдаючи жирне і солодке і валяючись на м'якому дивані, у вас не вийде.
4
Виберіть один з двох способів прийому МКЦ для схуднення: як добавка до страв або у вигляді таблеток.Способ первийРазмягчіте таблетки в невеликій кількості води, дотримуючись дозування. Додавайте при приготуванні їжі в каші, омлети, фарш, тісто, сирну масу і т.п. Целюлоза не має смаку і повністю зберігає свої властивості при термообработке.Способ второйПрінімайте таблетки МКЦ за півгодини до прийому їжі, запиваючи великою кількістю чистої води. При набуханні препарат займає частину об'єму шлунка і створює відчуття насичення, яке триває 2 - 3 години. Можна також замінити микрокристаллической целюлозою один з другорядних прийомів їжі: другий сніданок, полуденок або вечерю.
Зверніть увагу
Загальний обсяг споживаної рідини, включаючи напої і рідкі страви, повинен становити не менше 2 л в суткі.Еслі ви хочете використовувати МКЦ не для схуднення, а для очищення організму, добова доза повинна бути менше (для дорослої людини достатньо 15 таблеток) .Курс прийому МКЦ краще не проводити взимку, так як в холодну пору року організму важко впоратися з таким великим обсягом рідини.