Як зробити ліжко.

У будь-якому будинку обов'язково повинна бути хороша ліжко. Вона необхідна для сну та відпочинку. Якщо ж у вас немає можливості придбати, то можете її зробити своїми руками. В результаті вийде саме те, що вам потрібно.

Інструкція
1
Почніть з обробки дощок рубанком. Для роботи бажано використовувати дошки шириною 50 мм. Після вирівнювання поверхні їх ширина зменшиться до 40 мм. Якщо у вас є можливість, то придбайте краще матеріал шириною 40 мм. Врахуйте, займатися вирівнюванням вам доведеться в будь-якому випадку, так як матеріали, що продаються в магазинах, вимагають додаткової обробки. Також за допомогою рубанка вирівняйте шматок бруса, який призначений для ніжок ліжка.
2
Потім розрахуйте розміри. Враховуйте при цьому розміри купленого матраца. Для такого ліжка використовуйте матрац розміром 1600х2000 мм. В результаті у вас повинно бути 2 дошки по 2080 мм, одна дошка довжиною 1600 мм, 1 дошка довжиною 1680 мм і 4 ніжки по 30 см кожна
3
Після цього зробіть скіс на передній панелі під 45 градусів. У цій справі вам допоможе косинець. Розмітьте і випиляєте рівно ножівкою. Якщо скіс вийшов кривої, то вирівняйте його за допомогою рубанка. Отже, каркас готовий.
4
Ліжко за всіма правилами повинна робитися на куточках. В результаті вона виходить ідеальною прямокутної форми. У вашій конструкції в ролі куточків будуть використовуватися ніжки. Розпиляєте брусок на 4 ніжки по 30 см. Після цього виконайте розмітку. Позначте на кожній ніжці середину. В результаті буде видна сторона ніжки і непримітна. У кожній ніжці виріжте кут по 4 см. В даний поглиблення повинна добре лягати дошка.
5
Тепер можете переходити безпосередньо до збірки ліжка. Скрутіть всю конструкцію саморізами. Врівень з ніжками зсередини закріпіть брусок. Він буде підтримувати рейкове дно. Закріпіть дві залізні пластини для підтримки серединної рейки.
6
Залишилося зробити узголів'я. Прикладіть спинку ДВП до задньої балці ліжка. Знизу закріпіть її шурупами. Робіть це так, щоб у вас була можливість відігнути балку і вставити полотно шкірозамінника. Прокладіть поролон. Починайте кріпити його нижнього краю. Залиште трохи на заворот. Натягніть його зверху і закріпіть за допомогою саморезов. Виконувати кріплення стінки ліжка найкраще знизу.