Як встановити навігацію в навігатор.

навігаційні пристрої в сучасному автомобілі вже нікого не здивуєш. Водії сьогодні можуть обрати навігатор на будь-який смак. Однак сам прилад марний, якщо попередньо встановлені навігаційні карти застаріли або ж не мають даних про необхідну водієві місцевості.
Вам знадобиться
  • - навігатор;
  • - навігаційний софт;
  • - карти для повноцінної навігації;
  • - комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть навігатор . Зачекайте, поки він виконає необхідне завантаження службових програм і знайде супутники. Цей процес при першому включенні може зайняти досить довгий час і залежить також від місця розташування машини. Щоб прискорити отримання GPS -коордінат, постарайтеся не рушати з місця, поки не почуєте сигнал про те, що навігатор готовий до роботи. Крім того, бажано починати роботу з навігатор ом на відносно відкритому просторі, щоб навколо і над машиною не було екрануючого матеріалу, такого як бетон, наприклад.
2
Після того як навігатор отримав координати місця розташування, проведіть тест встановлених карт. Для цього, використовуючи навігатор , спробуйте знайти відносно нову ділянку дороги. Так, для Санкт-Петербурга такий тест проводять на споруджуваної КАД. Якщо навігатор «знає» про дорогу, яка з'явилася місяць-два тому назад, то його карти оновлені. Якщо ж замість тестованого ділянки дорожнього полотна пристрій показує застарілу інформацію, карти необхідно оновити до актуальної версії випуску для необхідного регіону.
3
Щоб оновити передвстановлені диска картки, вийдіть в інтернет і загляньте на сайт виробника. Пройшовши через процедуру реєстрації, завантажте необхідні оновлення карт для свого регіону. Видаліть з навігатор а всі старі файли разом з основним файлом карти. Зверніть увагу на інструкцію виробника, яка зазвичай вивішена на сайті. Будьте уважні і не видалите випадково активаційний ключ! Помістіть скачав файл карти на пристрій і дійте за інструкцією навігатор а для розпакування і активації продукту.
4
При завантаженні навігаційних карт в пристрій можна також скористатися їх неофіційними аналогами. Це легальні карти, які розробляються ентузіастами картографії, для яких це заняття не професія, а хобі. Серед водіїв такі карти отримали назву «народні».