Як вибрати манго.

На своїй батьківщині, в Індії, манго має статус "короля фруктів". Зараз манго вирощують багато де ще, причому скрізь - різного ґатунку. На фруктових полицях російських магазинів лежать манго червоно-жовтого кольору, привезені з Індії і Таїланду, але найчастіше - з мангових теплиць Голландії.
Інструкція
1
Хороший манго повинен бути розміром від 10 до 20 см і вагою до 200 до 320 г.
2
Понюхайте фрукт у його хвостика: він повинен ароматно пахнути і при невеликому натисканні бути пружним. Взагалі манго не повинен бути сильно жорстким або сильно м'яким.
3
За кольором вибирати манго не варто: різні сорти цього фрукта в стиглому вигляді можуть бути як яскравого зеленого, так і насиченого червоного кольору. Але шкірка у будь-якого хорошого манго повинна бути гладенькою. Якщо кожурку зморшкувата, а на дотик плід дуже м'який, значить манго зірвали з дерева недоспілим.
4
Якщо ви купили незрілий манго, дайте йому кілька днів полежати при кімнатній температурі. Стиглі плоди краще зберігати в холодильнику і з'їсти в найближчі кілька днів після покупки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=XfXXMbaP6E0
Зверніть увагу
Щоб манго було зручно їсти, не знімаючи шкірки, розріжте його на три частини. На двох бічних частинах зробіть ножем неглибоку сіточку, половинки виверніть навиворіт: нарізані шматочки легко відкушувати. З серединного шматка витягнете кісточку і просто з'їжте м'якоть. Манго корисно поєднувати з блюдами, багатими на клітковину, і мясом.В день можна їсти максимум 3 манго.
Корисна порада
Щоб зробити індійський коктейль "манго ласси", змішайте в блендері йогурт, молоко, кардамон, сіль і манго.В Південно-Східної Азії є інший десерт: шматочки манго їдять разом з приправленим кокосовим горіхом солодким клейким рисом. У європейській кухні зараз популярні салати з манго. Його кладуть, наприклад, до молодої бурякової бадиллі, салату корн і полуниці.