Як завести другий поштовий ящик. Як відновити пароль на рамблере.

Якщо у вас вже є один поштовий ящик , створити другий за рахунком, третій і т.д. можна на будь-якому поштовому сервісі: mail.ru, yandex.ru, rambler.ru і інших. Його можна зареєструвати так само, як і перший, використовуючи ті ж дані (прізвище та ім'я).
Вам знадобиться
  • - інтернет-браузер;
  • - аккаунт на Яндексі.
Інструкція
1
Досить великий спектр послуг на сьогоднішній день пропонує поштовий ящик Яндекса. Перейдіть на головну сторінку проекту http://www.yandex.ru і натисніть посилання «Завести пошту» в лівій частині сайту. Перед вами з'явиться сторінка реєстрації поштової аккаунта. Тут вам необхідно послідовно пройти 3 кроки: 2 кроки реєстрації і останній крок для входу в аккаунт.
2
На першому кроці вам необхідно ввести свої дані, тобто заповнити поля «Ім'я», «Прізвище» і придумати свій логін. Якщо з ім'ям і прізвищем все зрозуміло, з логіном доведеться трохи повозитися. Щодня на поштових сервісах реєструються сотні користувачів, тому вільних і унікальних логінів стає значно менше, ніж кілька років тому. Якщо обраний вами логін зайнятий, скористайтеся рекомендаціями, які відобразяться нижче заповнюваного поля.
3
Після заповнення цієї сторінки перейдіть до наступного кроку, натиснувши кнопку «Далі». Тут також необхідно заповнити всі поля. В першу чергу вам слід придумати свій пароль і ввести його у відповідне поле. Зверніть увагу, що при наборі пароля буде відображатися смуга з коментарем, яка вказує на складність введеного пароля. Бажано створити такий пароль, який буде з поміткою «Складний» або «Надійний».
4
Потім вам необхідно ввести підтвердження пароля - це робиться на той випадок, якщо набрали пароль випадково. При розбіжності паролів повторіть ввід знову.
5
Наступна графа - «Секретний питання». Він використовується для відновлення доступу до вашого електронного ящик у. Виберіть один з пропонованих питань і введіть відповідь в однойменне поле. Тут рекомендується скористатися своїм питанням - це зменшить імовірність злому вашої поштової ящик а.
6
Далі введіть інший e-mail. Т.к. ви реєструєте другий електронну адресу, вкажіть ящик , який був першим. Дана технологія дозволяє звернеться в службу підтримки при виникненні технічних питань або виявленні недоступності до вашого аккаунту.
7
Не забудьте про поле «Мобільний телефон». Тут необхідно ввести номер свого телефону, за допомогою якого можна відновити доступ до вашого ящик у. Для завершення реєстрації введіть контрольні цифри в порожнє вікно, поставте відмітку навпроти пункту «Я приймаю умови Угоди» (яке слід прочитати) і натисніть кнопку «Зареєструвати».
8
Підсумковий крок полягає в активації нового електронного адреси. Тут не повинно виникнути у вас проблем.
Зверніть увагу
Як і де завести електронну пошту. Електронна пошта дозволяє передавати електронні листи між користувачами, через Інтернет. Внизу натискаємо на кнопку «Я приймаю умови, створіть мій акаунт». 3. Все реєстрація закінчена - тепер запишіть ім'я поштової скриньки, його пароль на папері або іншим зручним способом. Вітаю! Тепер у Вас є Поштова скринька !!!
Корисна порада
Для початку упевніться що у вас немає поштової скриньки. Якщо ви маєте "свій власний" інтернет, то найімовірніше разом з послугою з "доставці інтернету на дім" ви отримуєте "у навантаження" і поштовий ящик (а іноді й кілька). Тому краще за все, з самого початку завести собі один, або декілька безкоштовних поштових скриньок. Краще це робити там, де існує велика ймовірність того що ці ящики будуть у повній цілості протягом багатьох років.