Як поповнити wmz.

Електронні гроші стали зручним засобом здійснення розрахунків в інтернеті. Однак перед тим як скористатися ними, необхідно зареєструватися на відповідному сайті та поповнити баланс. Популярним ресурсом є webmoney, який дозволяє проводити операції в декількох видах валют.
Інструкція
1
Спочатку зареєструйтесь в системі. Для цього потрібно здійснити декілька кроків: ввести персональні дані та контактну інформацію, придумати пароль. В якості логіна може використовуватися адресу електронної пошти. Сайт webmoney має досить складну структуру з множинними захищеними зонами, для переходу з однієї в іншу кожного разу потрібно авторизація. Для ідентифікації користувача існує система атестатів.
2
Оберіть найбільш зручний спосіб поповнення балансу, їх всього 9, при використанні 8-ми гроші надходять на рахунок миттєво. За введення коштів передбачена комісія в розмірі від 0% до 6%: • 0% - електронні гроші; • 0 - 4% - обмінні пункти webmoney; • 1 - 5% - банківський переказ; • 2% - інтернет-банкінг, грошовий переказ в системі contact; • 2,5 - 3% - поповнення рахунку через банківські відділення; • 3% - платіжні термінали; • 4% - спеціальні WM-карти; • 6% - ваучери (з використанням сервісу Top-Up) .Таким чином , для поповнення електронного гаманця використовуються три види грошей: готівкові, безготівкові (банківський переказ) і електронні.
3
Перевірте, чи є в наявності бажана сума з урахуванням комісії. Не варто забувати про винагороду платіжної системи, через яку ви будете здійснювати переклад. Це дозволить уникнути ряду непорозумінь.
4
Поповніть баланс електронного гаманця за допомогою обраного способу внесення грошей на рахунок. Зазвичай для цієї мети використовуються платіжні термінали, електронна готівка та спеціалізовані обмінні пункти. Пам'ятайте, що не всі банки готові надати подібну послугу. Ознайомити з переліком компаній, які співпрацюють з сайтом webmoney, і дізнатися про нюанси використання системи електронних розрахунків ви можете за адресою http://www.webmoney.ru/rus/addfunds/wmz/index.shtml.