Як мити фритюрницю.

Багато хто любить їжу з хрусткою тонкою скоринкою, смажену у фритюрі. Для швидкого приготування різноманітних продуктів використовують фритюрницю . Після кожного приготування їжі потрібно видаляти залишки їжі і масла на внутрішній частині і брудні краплі зовні. Спосіб миття залежить від якості матеріалу, з якого виготовлена чаша фритюрниці.
Вам знадобиться
  • рідкий засіб для миття посуду, паперовий рушник, м'яка губка, губка для миття посуду з антипригарним покриттям, гаряча вода, кухонна сіль.
Інструкція
1
Дістаньте з фритюрниці остигнула чашу. Якщо вона виготовлена з нержавіючої сталі, то вимийте її гарячою водою під краном, використовуючи м'яку губку і рідкий засіб для миття посуду. Пригоріла їжу не терти ножем або жорсткою щіткою - ви зіпсуєте полірування. Залийте чашу теплою солоною водою або засипте дно мокрою сіллю. Дайте постояти години дві і вимийте звичайним миючим засобом. Позбавтеся від вапняних нальотів на стінках чаші. Протріть нальоти губкою, змоченою у розчині оцту (4,5%) і видаліть залишки оцту паперовим рушником.
2
Вимийте чашу з антипригарним покриттям, використовуючи засіб для миття посуду і губку для тефлонових покриттів. Їжа в чаші з таким покриттям не пригорає і не потрібно користуватися іншими миючими кошти. Вимийте таким способом не тільки чашу, але й інші знімні частини: кошик, кришку. Фритюрницю з незнімної чашею слід мити інакше. Злийте жир. Зберіть залишки жиру паперовим рушником. Холодну фритюрницю розмістите в раковині. Обробіть жирну поверхню чаші вологою мильною губкою і зберіть залишки миючого засобу паперовим рушником. Це дозволить вам промити фритюрницю невеликою кількістю води, не зіпсувавши прилад. Це можна акуратно зробити, нахиливши її при промиванні водою.
3
Після того, як очищення внутрішньої поверхні завершена, можна приступати до очищення фритюрниці із зовнішнього боку і доданню їй блиску. Очистіть корпус від плям за допомогою губки і миючого засобу. Уважно стежте, щоб волога не потрапила на кнопки панелі управління і дроти. Насухо протріть фритюрницю паперовим або тканинним рушником зсередини і зовні.
Зверніть увагу
Не використовуйте посудомийну машину для миття деталей фритюрниці.
Корисна порада
Дочекайтеся повного охолодження чаші перед застосуванням миючих засобів. Чи не наливайте холодну воду в гарячу чашу.