Як створити меню в групі. Як зробити меню в контакті.

З 2009 року розробники сайту «ВКонтакте» ввели функцію вікі-розмітки в групах. Вікі-розмітка дозволяє створити барвисте і корисне користувачеві меню в групі «ВКконтакте».
Вам знадобиться
  • комп'ютер, інтернет, браузер, аккаунт на сайті «ВКонтакте».
Інструкція
1
Зайдіть в свою групу. На сторінці групи поряд з написом «Новости», натисніть «редагувати». Відкриється вікно редагування новин - це і є майбутнє меню . Щоб його красиво оформити, ви повинні вивчити документацію по вікі-розмітці на сайті «ВКонтакте». Для її вивчення натисніть посилання «Допомога в розмітці» на сторінці редагування будь вікі-сторінки, в тому числі і новин групи.
2
Насправді, красиве меню груп сайту «Вконтакте» - це всього лише зображення, яке потім розрізає в редакторі растрових зображень, вставляється в меню групи за допомогою вікі-розмітки і потім перелінковивают між потрібними сторінками сайту. Причому це можуть бути не тільки вікі-сторінки, але і звичайні сторінки сайту «Вконтакте», наприклад посилання може вести на профіль користувача. Тому, щоб у вас вийшло гарне меню , освойте будь редактор растрових зображень, наприклад «Фотошоп» або "Gimp". Намалюйте в редакторі зображення, пропишіть в ньому пункти меню . Ширина зображення не повинна перевищувати 400 пікселів (саме такий розмір «новин» групи). Потім розріжте зображення на окремі частини і завантажте ці частини в альбом на сайті «ВКонтакте» і зберіть частини зображення за допомогою вікі-розмітки. Потім залінкуйте частини зображення з написами c потрібними вам сторінками сайту.
3
Освоївши документацію по вікі-розмітці і редактор зображень, ви зможете робити повноцінні меню гуртів, головне включіть фантазію.К жаль, віднедавна за замовчуванням меню в групі згорнуто, і представлено на сторінці групи гіперпосиланням, клікнувши на яку можна подивитися меню в повному обсязі. Але це анітрохи не заважає створювати фанатам вікі-розмітки сайту «ВКонтакте» повноцінні групи з красивими меню та окремими вікі-сторінками, які схожі на невеликий сайт (а деякі і на великий).
Зверніть увагу
При створенні та редагування вікі-сторінок виставте потрібні опції в пункті «Доступ до сторінці».